09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

KENE İLAÇLAMA

Kene İlaçlama

NEDEN İLAÇLAMA ŞİRKETİ ÇAĞIRMALI?

Haşerelerle mücadele profesyonelce yapılmalıdır.

Yapılması Gereken:

  • İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir,
  • Parazit veya Canlı'ya etkili olacak ilaç temin edilir,
  • Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Şu üç madde ile kesin çözüm üretilir;

1-) Doğru ilaç

2-) Doğru uygulama

3-)Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet.

Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.

Telefon edin Whatsapp'tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan, Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.

Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN

İlaçlama için Bize Ulaşabilirsiniz.

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

Ixodidae familyası (en yaygın olan keneleri kapsar)

Keneler, başta Lyme ve Kanamalı Kırım Kongo Yüksek Ateşi (KKKA) hastalıkları başta olmak üzere en az 65 adet hastalık yapan mikrop taşırlar. Ağaçlık alanlar başta olmak üzere her türlü bahçe, çiftlik, tarla gibi mekânlarda üreyip yaşayan keneler, bu tür alanlara yakın durumdaki evler, iş yerleri, hastaneler ve okullarda da ortaya çıkarak büyük risk yaratırlar. İnsanı ısırdığında kafasını derinin altına gömen bir kenenin mutlaka bütün olarak ve sağlık uzmanları tarafından çıkarılması şarttır.

KENENİN DIŞ GÖRÜNÜMÜ

Kenelerin renkleri türlerine göre farklılık gösterir. Yetişkin keneler ay çekirdeği tanesinden (eğer kanla beslenip şiştiyse 1 cm’den uzun hale geleceklerdir) küçük olurlar ve kene larvaları 1mm’den kısadır.

KENE DAVRANIŞI, BESLENMESİ VE TABİATI

Genellikle ormanlık ve bitkilerin bol bulunduğu ortamlarda görülürler. Bazı türleri, yaşayabilmek için neme ihtiyaç duyarlar.

Birçok kene cinsinin dişi ve erkekleri, memelilerin, kuşların ve sürüngenlerin kanlarıyla beslenirler.

 

Üreme : Bir kenenin dört adet yaşam evresi vardır: yumurta, larva, nimf ve yetişkin. Kenelerin larva döneminde sadece altı, yetişkin dönemlerinde ise sekiz bacakları vardır. Yaşamlarının her evresinde kanla beslenirler. Keneler, yaşam evreleri boyunca hayvanlar arasında taşıdıkları hastalık mikroplarını ya da organizmalarını kendilerinde taşımaya devam ederler.

Kene İlaçlama : Keneler mutlaka yuvaları tespit edilerek yok edilmelidir çünkü tek tek yok edilmeleri mümkün değildir ve sorunu kökünden çözmez. Üreyip çoğaldıkları bölgelerin doğal alanlar olması kenelerin yuvalarıyla birlikte yok edilmesini güçleştirir. Bu doğrultuda kenelerden kurtulmanın en iyi yolu kene ilaçlama işlemidir. Özellikle sokak hayvanlarının girmesi muhtemel tüm yeşil alanların kenelere karşı ilaçlanması gerekir.

* Kenelerle mücadelede uzman yardımı ve en iyi yöntemleri tercih etmelisiniz.

* Mücadele için profesyonel firmaların güncel bilgilerinden yararlanmayı ve mücadele seçeneklerini değerlendirmelisiniz.

* İlaçlama işlemlerinde ilk önemli konu yuvalarının tespit edilmesi işlemidir.

* Keneye özel ilaçlara sahip ve etkili mücadele yapmaya yetkin böcek ilaçlama yöntemleri sorunu etkili bir şekilde çözecektir.

* Amatörce yapılacak ilaçlama yöntemleri fayda yerine zarar meydana getirecektir.

* İnsan hayatı için tehlike arz eden bu zararlılar, görüldükleri hatta şüphe görüldüğünden şüphe duyulduğu andan itibaren mücadeleye başlanması gereken ciddi bir tehdittir.

* Bölgenin kısa zamanda ilaçlanması gerekir. Çoğaldıkları zaman yok etmek çok zor hale gelmektedir.

AÇER İLAÇLAMA OLARAK KENE İLAÇLAMASINDA KESİN VE GARANTİLİ ÇÖZÜM SAĞLIYORUZ. AÇER İLAÇLAMA İLE ÇALIŞAN HERKES MEMNUN KALACAKTIR.

Kene için İlaçlanabilecek Bazı Yerler

Acenta, ana okulu, apart, apartman, aperatifçi, avm, baklavacı, balık lokantası, bina, börekçi, cafe, catering, depo, dershane, döner salonu, dükkan, dükkan, düğün salonu, ecza deposu, eczane, ekmek fırını, erkek yurdu, ev, fabrika, fast food, fırın, gözlükçü, gıda imalatı, halı saha, hamam, hastahane, hastane, havuz, hotel, ingilizce kursu, işyeri, işyeri, kafe, kafeterya, kaplıca, kebap salonu, klinik, konaklama tesisi, kozmetik, kreş, kulüp, kız yurdu, laboratuar, lojman, lokanta, mağaza, motel, muayenehane, okul, otel, pansiyon, pastahane, pastane, pide salonu, plaza, plaza, poliklinik,

restaurant, restoran, sağlık merkezi, sağlık ocağı, simit fırını, site, spor salonu, su deposu, tatlıcı, tıp merkezi, unlu mamul uretim veteriner, yabancı dil kursu, yemek fabrikası, yurt, zahireci, çiğ köfteci, özel hastane, özel kurs, özel lise, özel okul, şarkuteri, şirket, vb..

Kene ile arama yapınca diğer çıkan sonuçlar : Bahçe kene ilaçlama, eve kene girmemesi için, kene evde ürer mi, siyah kene, kene İlacı, kene ilaçlama nasıl yapılır, tarlaya kene ilacı, kene İlaçlama fiyatları, bahçe kene ilaçlama, eve kene girmemesi için, kene evde ürer mi, siyah kene, kene İlacı, kene ilaçlama nasıl yapılır, tarlaya kene ilacı, kene İlaçlama fiyatları, yeşil kene zehirli midir, kene İlaçlama, koyun kenesi, sakırtlak, kene savar ilaç, hayvanlarda kene ile mücadele, kenez ilaç, kene ilacı nasıl yapılır, koyunlarda kene ilacı, toprak kenesi, kene kovucu, kene yiyen kuşlar, keneden korunmak için ne yapılmalı, bahçede kene nasıl temizlenir, kene neye gelmez, köpeğimde çok fazla kene var, tavuklar kene yermi, kene tozu, kene, kene düşmanı hayvanlar, keklik kene yermi, kene yiyen böcekler, kene nasıl bir böcek, kene, keneler, böcek ilaçlaması, kene ısırması, kırım kongo kanamalı ateşi, hasere ilaçlama, haşere ilaclama, kene ısırığı, kene çeşitleri, kırım kongo, siyah kene, kene ilacı, kene ilaçları, yeşil kene, kene böceği, kene ilaçlaması, işyeri ilaçlama bahçede kene nasıl temizlenir.