09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

FIRIN İLAÇLAMA

FIRIN İLAÇLAMA

Mahiyeti : Unlu Mamül Üreten İşyerleri İlaçlama

Fiyat : Alanın büyüklüğüne göre değişen Uygun fiyat

Gün içerisinde tüketilen ekmek, pasta, poğaça, simit, pide, açma gibi birçok sevdiğimiz besinin üretim yeri fırınlardır.

NEDEN İLAÇLAMA ŞİRKETİ ÇAĞIRMALI?

Haşerelerle mücadele profesyonelce yapılmalıdır.

YAPILMASI GEREKEN;

* İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir,

* Parazit veya Canlı'ya etkili olacak ilaç temin edilir,

* Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

ŞU ÜÇ MADDE İLE KESİN ÇÖZÜM ÜRETİLİR

1-) Doğru ilaç

2-) Doğru uygulama

3-) Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet. Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.

Telefon edin Whatsapp'tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan, Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.

Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN.

İLAÇLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

Fırınlar hayatımızın bu denli içerisinde olduğu için fırınların temizliği oldukça önemli bir konudur. Herkes her gün evine en az bir tane ekmek almaya gayret gösterir. Alınan ekmek eğer hijyen koşullarının sağlandığı bir fırından alınmış ise alan kişi ve ailesi için herhangi bir sorun oluşmaz.

Ancak yeterli temizlik koşulları sağlanmayan fırınlarda üretilen pasta, ekmek, poğaça gibi unlu mamuller insan sağlığı için oldukça büyük tehlikelere yol açabilir.

 

Alışveriş yapılan fırın'ın mutfağının temiz olması bu açıdan oldukça önemli bir konudur..

Kimse yediği besin ile kendisinin ve ailesinin hayatını tehlikeye atmak istemez.

Fırınlarda Oluşabilecek Tehlikeler; Böcek, kemirgen ve haşere gibi canlılar sıcak ortamlarda yaşamayı tercih ederler. Fırınlar bu canlılara hem istedikleri sıcak ortamı sağlarlar hem de fare, böcek gibi canlıların neredeyse hiç çaba sarf etmeden fırınlarda besin maddesi bulması oldukça kolaydır. Bu sebep ile özellikle yeteri kadar temizliğine özen gösterilmeyen fırınlar böcekler, kemirgenler ve diğer haşereler için oldukça güzel yaşam alanlarıdır.

Ancak hemen hemen her gün birçok insanın evine ekmek, pasta, simit gibi unlu mamuller alıp götürdüğü bu ticarethaneler temiz tutulmadığı takdirde insan hayatı için çok büyük tehlike taşımaktadır.

Böceklerin ve kemirgenlerin hayata tutunmasının çok kolay olduğu fırınlarda bu canlılar besin maddeleri üzerinde dolaşarak, dışkılarını bırakarak, salgı maddelerini bırakarak birçok bakterinin insanlara bulaşmasına sebep olabilirler.

Bu da insan sağlığı açısından oldukça tehlikeli durumlar ortaya çıkartabilir.

FIRINLARDAKİ BÖCEK, KEMİRGEN VE HAŞERE GİBİ CANLILAR TARAFINDAN YAYILABİLECEK HASTALIKLARDAN BAZILARI ŞUNLARDIR

Humma, dizanteri, tifüs, verem. Bu hastalıklar oldukça tehlikeli sonuçlar doğurabilecek hastalıklardır. Bu hastalıklar geçmişten günümüze birçok kişinin ölümü ile sonuçlanmıştır.

Arama Kelimeleri: Börekçi ilaçlama ekmek fırını ilaçlama fırın ilaçlama gıda imalatı ilaçlama işyeri böcek ilaçlama işyeri ilaçlama pastahane ilaçlama pastane ilaçlama simit fırını ilaçlama unlu mamul üretim ilaçlama zahireci ilaçlama fırın ilaçlama,  gıda imalati ilaçlama,  işyeri böcek ilaçlama,  işyeri ilaçlama,  pastahane ilaclama,  pastane ilaclama,  simit firini ilaclama,  unlu mamul uretim ilaclama,  zahireci  ilaclama.