09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

OKUL İLAÇLAMA

OKUL İLAÇLAMA

Mahiyeti :  Okul İlaçlama

Fiyat :  İlaçlanacak Alana Göre

Okullar eğitim sahaları olmaları ve de öğrenci ve  eğitimci  fazla olması nedeni ile virüslerin ve hastalıkların yayılma hızı diğer alanlara göre daha fazladır.

AÇER İLAÇLAMA firmamız okullarda zararlılarla mücadele anlanında, T.C. SAĞLIK BAKANLIĞININ onayı ile faaliyet göstermektedir.

İlaçlama için Bize Ulaşabilirsiniz

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

Okullar ve Eğitim birimlerinde hizmet veren çalışanlarımız, her türlü problem, acil durum ve ihtiyaçlara, en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Firmamızın bütün elemanları konusunda uzman ve donanımlı kişilerdir. İl sağlık Müdürlüğü tarafından öngörülen eğitimlerin tümüne katılmış olan elemanlarımız, böceklerin anatomik özellikleri hakkında yeterli bilgiye sahiptir.

Dolayısıyla açık alanların tümünde ve kapalı mekanların hepsinde, haşere türlerinin tümü kontrol altına alınmaktadır.

Uçan haşere, yürüyen haşere ve kemirgen kontrolü ilaçlamaları uygun saatlerde yapılmakta ve işletmenizdeki çalışmalarınızda herhangi bir aksama oluşturmaz.

İşletmenize yapılan tüm ziyaretleri kayıt altına almaktayız ve ilgili kişiler tarafından onaylanmaktadır. 

Belli kurumlarca işletmelerde yapılan denetimlerde teknik donanıma sahip personelimiz ile daima yanınızdayız. Gerek kendiniz gerek ise çalışanlarınızın güvenliği için AÇER İlaçlama şirketi gibi profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmanız büyük önem taşımaktadır.

UNUTMAYINIZ Kİ HATALI YAPILAN İLAÇLAMALAR VE İLAÇ SEÇİMLERİ ÇALIŞANLARINIZ VE SİZİN SAĞLIĞINIZI ÖNEMLİ ÖLÇÜDE TEHDİT ETMEKLE BERABER, MADDİ KAYIPLARA DA YOL AÇMAKTADIR.

Okullarda ilaçlama yapılmadan önce mutlaka firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen keşif olanaklarından faydalanmanızı öneriyoruz. Teknik ekibimiz tarafından problemin yerinde tespiti yapılarak, hızlı ve garantili çözümlere en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

Arama Kelimeleri : Okul ilaçlama, okul dezenfekte, okul böcek ilaçlama, okul haşere ilaçlama, okul dezenfekte, dersane ilaçlama, dersane dezenfekte, dersane böcek ilaçlama, dersane haşere ilaçlama, dersane dezenfekte, kampüs ilaçlama, kampüs dezenfekte, kampüs böcek ilaçlama, kampüs haşere ilaçlama, kampüs dezenfekte, Üniversite ilaçlama, üniversite dezenfekte, üniversite böcek ilaçlama, üniversite haşere ilaçlama, üniversite dezenfekte, Eğitim kurumları ilaçlama, Eğitim kurumları dezenfekte, Eğitim kurumları böcek ilaçlama, Eğitim kurumları haşere ilaçlama, Eğitim kurumları dezenfekte,