09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

KAFE & RESTAURANT İLAÇLAMA

Restaurant İlaçlama

Mahiyeti: Restaurant ve Cafe ilaçlama

Fiyat: Metrekareye Göre Değişen Uygun Fiyatlar

RESTAURANT VE CAFE İLAÇLAMA

Sosyal yaşamın ve eğlence yaşamının nabzını tutan yerler olan kafe ile restoranlar, sürekli olarak temiz ve hijyenik olarak korunması gereken yerlerdir. Haşere ve kemirgenlere karşı periyodik olarak ilaçlama yapılması hem var olan haşerelerden kurtulmanızı hem de yeniden üremelerini engellenmesi açısından oldukça önemlidir. Bu şekilde müşterilerinize sunmuş olduğunuz hizmetin de kalitesi oldukça yükselecektir. Aksi takdirde bu zararlı canlıları müşterilerin görmesi, çok olumsuz sonuçlar doğurabilir. Önemli müşteri kaybı yaşanabilir. Bu nedenle, uzman bir ilaçlama firmasıyla hemen anlaşma yapmanız gerekmektedir. Periyodik olarak ilaçlama yapılması gerekir.

AÇER ILAÇLAMA KONUSUNDA DENEYİMLİ PERSONELLERİ İLE HER TÜRLÜ SORUNUNUZA HIZLI VE EKONOMİK ÇÖZÜMLER SUNAR. SIZLERI AÇER İLAÇLAMA AYRICALIĞINA DAVET EDİYORUZ.

Neden İlaçlama Şirketi Çağırmalı?

Haşerelerle mücadele profesyonelce yapılmalıdır.

Yapılması Gereken

* İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir,

* Parazit veya Canlı'ya etkili olacak ilaç temin edilir,

* Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Şu üç madde ile kesin çözüm üretilir;

1-) Doğru ilaç

2-) Doğru uygulama

3-) Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet.

Eğer eczaneden aldığınız ilaçlar ile bu işi çözeceğinizi düşünüyorsanız dikkat etmelisiniz.

Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.

Telefon edin Whatsapp'tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan, Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.

Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN.

 

 

İlaçlama için Bize Ulaşabilirsiniz

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

Restaurant ve Cafe ilaçlama, aylık periyodik kontroller eşliğinde yapılan işletmenin müşterilerine karşı istenmeyen görüntülere imkan vermemek adına yaptırdığı mevcut haşere sorununu çözmek ve yoksada olmaması adına önlem almak için ve tarım bakanlığının zorunlu tuttuğu bir haşere kontrol uygulamalarıdır. Her gıda işletmesi gibi düzenli bir ilaçlatma hijyen gibi kurallara uyması gereken cafeler ile olası Böcek ilaçlama ve Haşere ile mücadelede aşağıdaki maddelere önem verilmelidir.

* Uygulanılacak programda kullanılması düşünülen teknoloji ve ilaçların çevreye ve hedef dışı canlılara olumsuz etki yapmaması gerekir.

* Seçimi yapılacak pestisitlerin cinsi ve formülasyonu uygulama aşamasında iklim ve çevre koşullarına uygun olmalıdır.

* Uygulanan teknik daha önce denenmiş ve sonuçları belgelenmiş olmalıdır.

* Önerilen yöntemler bölgede yaşayan insanların alışkanlıkları ve doğal yaşam biçimleri ile uyumlu olmalıdır.

* Yapılan uygulamalar ile birlikte insanlar ve çevre üzerine toksit risk yüklenmemelidir.

* Programı sürdürmek için gerekli olan bilgiler ile tecrübe gerektiren konularda yeterli eğitimli personelle sahip olunmalıdır.

Restaurant ve Cafe ilaçlamalarında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen Haşere ilaçlama firması, müşterilerin tamamen bittiği kapanış saatlerini beklemeleri, İşletme adına daha düşünceli bir davranıştır. Hiç bir işletme müşterilerin ortasında gezen yüzünde maskeli sırtında pompalı ekip görmek istemez. İşletme de fare sorunu olsun olmasın önlem amaçlı kemirgen monitörleri yerleştirmek ve kontrollerini düzenli yapmak haşere ilaçlama firması nın görevidir. Cafelerde de mevcut böceğin cinsi ve popülasyonu ölçülüp, uygun ilaçlar ve uygulamalar ile müdahale edilmeli, sıvı ve jel uygulamaların yanı sıra gerekli durumlarda ultrasonik cihazlar ile sorunun giderilmesi adına desteklenmelidir. Yıllık sözleşme yapılması her zaman için hem Haşere ilaçlama firması hemde işletme adına daha yararlıdır. Aylık fatura kesilmesine rağmen cafe 15 gün ara ile kontrol için ziyaret edilmelidir. Her  haşere ilaçlama, Böcek ilaçlama uygulamaları sonrası kullanılan ilaçların marka, miktar ve uygulama hakkında detaylı rapor işletmeye Ek1 belgesi, Ek1 formu şeklinde teslim edilmelidir. Haşere ilaçlama firmasına gelen acil çağrılara 24 saat içinde müdahale edilebilmelidir.

Restaurant ve Cafe ilaçlaması, cafe sahibinin hem müşterilerine olan saygısı, hem de tarım bakanlığının yüksek cezalarına maruz kalmaması adına önemlidir. Açer İlaçlama bünyesinde Kocaeli’in en seçkin, cafe ve üretim tesislerini barındıran firmamıza ulaşmanız halinde ücretsiz keşif, bilgilendirme ve uygun fiyatlar ile bu konudaki sorun ve sorumluluklarınızı üstlenmekteyiz.

Çalışacak personel:  Firmamız tarafından koruyucu haşere mücadelesi programını yürütmek üzere iki kişilik uzman ekip görevlendirilecektir. Tüm programın işleyişi sorumlu mühendis tarafından kontrol edilecektir.

İlaçlama zaman ve saatleri: Ortak müştereklerde buluştuğumuz takdirde sizlerin çalışma saatleri ve programınıza uygun olarak düzenleyeceğimiz programla uygulamamız yapılacaktır. Bu programda belirlenen saatlere şirketimiz sadık kalır.

Acil çağrı: Ortaya çıkabilecek bir problem karşısında uzman personelden oluşan bir ekip 24 saat içerisinde soruna müdahale ederek sonuca gidecektir.

Aylık raporlama: Yapılacak tüm çalışmalar ilaçlama sonrasında raporlanıp idareye teslim edilecektir.

Arama Kelimeleri: Aktar ilaçlama, aperatifçi ilaçlama, baharatçı ilaçlama, bakkal ilaçlama, baklavacı ilaçlama, balık lokantası ilaçlama, börekçi ilaçlama, cafe dezenfeksiyon, cafe dezenfekte cafe ilaçlama, catering ilaçlama, döner salonu böcek ilaçlama, dükkan ilaçlama, fast food ilaçlama, firması fiyatları, şirketi işyeri böcek ilaçlama, işyeri ilaçlama, kafe dezenfeksiyon, kafe dezenfekte, kafe ilaçlama, kafeterya ilaçlama, kasap ilaçlama, kebap salonu ilaçlama, kebapcı ilaçlama, kuruyemişçi ilaçlama, lokanta ilaçlama, market ilaçlama, meşrubatçı ilaçlama, pide salonu ilaçlama, pideci ilaçlama, restaurant ilaçlama, restoran ilaçlama, sarkuteri ilaçlama, tatlıcı ilaçlama, yemek fabrikası ilaçlama, yumurtacı ilaçlama, çikolataci ilaçlama, çiğ köfteci ilaçlama, şarkuteri ilaçlama, şekerlemeci ilaçlama, şirket ilaçlama.