09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

HAKKIMIZDA

AÇER İLAÇLAMA Sağlık Bakanlığı Onaylı Kocaeli Merkezli İlaçlama Firmasıdır.

Faaliyet Alanlarımız: Böcek Haşerat, İlaçlama, Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile Dezenfeksiyon Hizmeti ve Dezenfekte

Açer İlaçlama, Böcek İlaçlama  firmamız köklü geçmişe sahiptir ve bu sektörde edindiği tecrübesiyle hizmet sektörünün öncülerinden biri olmayı hedefleyerek Açer ilaçlama (PestControl) ve Dezenfeksiyon hizmetlerini operasyonel yapısı, alanında uzman ekibiyle siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve çözüm ortaklığında bulunmak arzusundadır. Firmamız kaliteli hizmeti kendisine ilke edinmiş En İyi İlaçlama Şirketleri arasında sizlere en uygun İzmit, Kocaeli, Sakarya Bölgelerinde böcek ilaçlama fiyatları ve modern çözümler üretmek için her geçen gün kendisini yeniliyor. Kurulduğu günden itibaren teknolojiye, eğitime ve müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. Gelişen teknolojiyi, sektörün gereksinimlerini iyi bilen firmamız sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmak için sürekli çalışıyor. %100 garantili böcek ilaçlama servisi bunun bir sonucudur. Bu sebeple en son teknoloji ürünleri takip ediyor ve sadece kalitesi kanıtlanmış ürün, hizmetleri bünyemize ekleyerek hizmet kalitemizi ve güvenilirliğimizi her geçen gün biraz daha ileri taşıyoruz. İzmit, Kocaeli, Sakarya acil ilaçlama servisimiz ile 7/24 hizmet sunan firmamız ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, kurumsal ilaçlama, apartman ilaçlama, bina ilaçlama, site ilaçlama, okul ilaçlama, fabrika ilaçlama, bahçe ilaçlama gibi tüm ihtiyaçlarınızda Açer ilaçlama olarak kesin çözüm ilkesi ile yanınızdadır.

MİSYONUMUZ

Çevrenin ve toplumun sağlığını koruyacak ilaçlama, haşere mücadelesi, temizlik- hijyen hizmetlerinin geliştirilmesi ve uygulanması yoluyla çevresel ve toplumsal fayda sağlmak ve fark yaratmaktır.

VİZYONUMUZ

Çevre ve toplum sağlığı alanında Kocaeli’de en çok bilinen ve tercih edilen, hizmetleriyle sektörde örnek gösterilen bir kuruluş olarak, uzmanlık alanımızdaki teknolojileri yakından takip ederken “müşteri memnuniyeti” odaklı prensibimizi hizmetlerimize yansıtmaktır.