09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

HASTANE İLAÇLAMA

HASTANE İLAÇLAMA

Mahiyeti : Hastane İlaçlama Dezenfekte

Fiyat : Alanın büyüklüğüne göre

Hastaneler sürekli çalışan hizmet alanlarıdır. Giriş çıkışın oldukça fazla olması ile Haşere ve kemirgenler bu alanlarda kolaylıkla girip yerleşirler kısa süre içerisinde çoğalırlar.

AÇER ilaçlama, hastanenizi istila edebilecek haşere ve kemirgenlerle mücadele ederek işinizdeki başarınızda size yardımcı olur.

AÇER İLAÇLAMA, HASTANE VE TÜM SAĞLIK MERKEZLERİ İÇİN EN ETKİN HAŞERE VE KEMİRGEN KONTROLÜNÜ GARANTİLİ UYGULAR.

Neden İlaçlama Şirketi Çağırmalı?

Haşerelerle mücadele profesyonelce yapılmalıdır.

Yapılması Gereken
* İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir,

* Parazit veya Canlı'ya etkili olacak ilaç temin edilir,

* Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Şu üç madde ile kesin çözüm üretilir

1-) Doğru ilaç

2-) Doğru uygulama

3-) Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet. Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.Telefon edin Whatsapp'tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan, Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.

Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN.

İLAÇLAMA İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

 

HAŞERE VE KEMİRGEN PROBLEMLERİNDEN KAYNAKLANAN SAĞLIKSIZ SANİTASYON KOŞULLARI, MÜŞTERİ KAYBI VE KÂR KAYBINA NEDEN OLUR.

Etkin ve profesyonel yöntemlerle yapılan mücadele; para tasarrufu yapmanızı sağlarken, hastalarınız ve çalışmalarınız için sağlıklı bir ortam oluşturur.

HASTANELERDE BÖCEK İLAÇLAMA

Sağlık merkezlerinin başında gelen hastanelerde, steril ve temiz bir ortam olması şarttır. Bu nedenle gerek hastanelerde görülen haşere ve kemirgenleri yok etmek, gerekse bakteri ve mikroplardan arındırmak için hastane ilaçlama işleminin yapılması önemlidir.

Hastanelerde görülen böcek ve fare, farklı yollarda alana girebildiği gibi, hastanenin sıcak ve nemli bir ortam oluşu, zararlı canlıların hızlı bir şekilde çoğalmasına ortam hazırlar. Bu durum da, başta hastaneler olmak üzere, tüm sağlık kuruluşlarında düzenli bir şekilde haşere ilaçlama yaptırmayı zorunlu kılar. Hem hastalardan bulaşabilecek bakteri ve virüslerin önüne geçebilmek, hem de hastanede temiz bir ortam oluşturabilmek için, gerek temizlik gerekse böcek ilaçlama şarttır.

HASTANELERDE İLAÇLAMA NASIL YAPILIR

Hastane ilaçlama, bu alanda görülen böceğin ya da kemirgenin türü temel alınarak belirlenecek yönteme ve kullanılacak ilaca bağlı kalınarak yapılır.

Örneğin; hastanede hamam böceği haşeresi görülüyor ise, genellikle jel böcek ilaçları kullanılır ve uygulama yapılacak alanlar boşaltılmadan işlemin tamamlanması sağlanır.

Ancak kan emen ve virüs bulaştıran pire ya da tahta kurusu gibi haşerelere karşı bir uygulama yapılacaksa, uygulama alanının en az 15 dakika boşaltılması gereklidir.

Başarılı bir böcek ilaçlama için, kullanılacak ilaçların kalitesine dikkat edilmeli, ancak böcek ilaçlarının hastaları hiçbir şekilde etkilememesi sağlanmalıdır. Aksi durumlarda, ciddi alerjik reaksiyonlar ya da komplikasyonlar oluşabileceği gibi; zehirlenmelere dahi yaşanabilir.

Çoğunlukla püskürtme yöntemi ile böcek ilaçlama yapılan hastanelerde, dezenfekte ve temizlik için yapılan haşere ilaçlama uygulamalarında da, kaliteli kıstaslarına bağlı kalınmalıdır.

Hastanelerinin yanı sıra, diğer sağlık merkezleri ve sağlık ocağı ilaçlama uygulamalarında da hiçbir şekilde bireysel yöntemlere başvurulmaması gerektiği unutulmamalıdır.

HASTANE İLAÇLAMA HANGİ İLAÇLAMA FİRMALARI TARAFINDAN YAPILMALIDIR?

Ciddi bir profesyonellik gerektiren hastane ilaçlama için, Sağlık Bakanlığı onayına sahip olan ve insan sağlığına hiçbir biçimde zararı bulunmayan böcek ilaçları ile uygulama yapan haşere ilaçlama şirketleri tarafından hizmet almak gereklidir.

Hastanede haşere ile mücadele ve genel pest kontrol işlemleri hakkında tecrübeli olmayan firmalara kesinlikle güvenilmemelidir.

Zira, hastane ilaçlama uygulaması, yanlış şekilde yapıldığında, haşerelere karşı başarısız olabileceği gibi, binlerce kişinin sağlığını da tehlikeye atacaktır.

PERİYODİK İLAÇLAMAYI KİMLER YAPTIRMALI?

Periyodik ilaçlama hizmeti özellikle hizmet alanında çalışan fırın okul, fabrika, cafe, Restoran, Otel, Ofis, İşyerleri gibi işletme mahiyetinde olan kurumların tercih ettiği ve etmesi zorunlu bir işlemdir.

Aynı zamanda sağlık alanında hizmet veren her türlü kuruluşun periyodik ilaçlama hizmetine başvurması gerekmektedir. Hastane, Eczane, Sağlık Ocakları, Klinikler ve daha birçok sağlık kuruluşu tek seferlik ilaçlama hizmeti ile haşerelerden kurtulabilir, ancak bu korumayı sürekli hale getirmek için uzmanlar tarafından periyodik ilaçlama hizmeti tavsiye edilmektedir.

HANGİ ARALIKLARLA İLAÇLAMA TEKRARLANMALIDIR?

Mekanlar açısından periyotların belirlenmesinde belirleyici unsurlar vardır. Bu unsurların başında hizmet alacak kuruluşun işlevi çok önemlidir. Bir sağlık kuruluşunun alacağı ilaçlama hizmetinin sıklığı diğer kuruluşlara göre daha fazla olmalıdır.

Çünkü sağlık kuruluşlarında temiz, sağlıklı ve hijyenik bir ortam vazgeçilmezlerdendir. İkinci belirleyici unsur ise haşerenin ortamdaki yoğunluğu;

Eğer haşere bir ortamda çok yoğun olarak bulunuyorsa haşerenin tamamen ortadan kalkması ve tekrar gelmemesi açısından periyodik ilaçlama hizmetinin daha sık aralıklarla yapılması gerekir.

Bunun dışında periyot zamanlarının belirlenmesinde üç unsur belirleyici olmaktadır;

Bunlar şöyle sıralanmaktadır:

* Mekanın bulunduğu çevrenin özellikleri

* Bulunan haşere türü İklim özellikleri

Periyodik ilaçlama hizmetimiz Kurumsal olarak verdiğimiz periyodik ilaçlama hizmeti uzmanlarımız kontrolünde uygulanmakta olup periyot zamanları uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. İşletmelerin hizmetlerini aksatmadan ilaçlama uygulamalarının yapılması için uygun gün ve teknikler belirlenmektedir. Periyodik ilaçlama hizmetlerimizde ilaçlama fiyatlarında indirim uygulanmakta olup ömür boyu koruma garantisi verilir. Haşerelerden tamamen kurtulmak ve bir daha rastlamamak için periyodik ilaçlama hizmetimizden faydalanın..  Periyodik İlaçlama Hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen çağrı merkezimizi arayın veya talep formunu doldurarak uzmanlarımızın size ulaşmasını sağlayın.

Arama Kelimeleri: Gözlükçü ilaçlama hastahane dezenfeksiyon hastahane ilaçlama hastane dezenfeksiyon hastane ilaçlama klinik ilaçlama kozmetik ilaçlama laboratuar dezenfekte medikal ilaçlama muayenehane ilaçlama poliklinik ilaçlama sağlık merkezi ilaçlama sağlık ocagi ilaçlama tıp merkezi böcek ilaçlama tıp merkezi ilaçlama veteriner ilaçlama özel hastane ilaçlama medikal ilaçlama,  muayenehane ilaçlama,  ozel hastane ilaçlama,  poliklinik ilaçlama,  saglik merkezi ilaçlama,  saglik ocagi ilaçlama,  tip merkezi bocek ilaçlama,  tip merkezi ilaçlama,  veteriner ilaçlama, firması, şirketi, fiyatı bocek, böcek, dezenfeksiyon, dezenfekte, firması, fiyatı gözlükçü, hastahane, hastane, ilaçlama, klinik, kozmetik, laboratuar, medikal, muayenehane, ozel hastane, poliklinik, saglik merkezi, saglik ocagi, sağlık merkezi, sağlık ocagi, tip merkezi, tıp merkezi, veteriner, özel hastane, şirketi.