09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

PİRE İLAÇLAMA

Pire İlaçlama

NEDEN İLAÇLAMA ŞİRKETİ ÇAĞIRMALI?

Haşerelerle mücadele profesyonelce yapılmalıdır.

Yapılması Gereken:

  • İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir,
  • Parazit veya Canlı'ya etkili olacak ilaç temin edilir,
  • Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Şu üç madde ile kesin çözüm üretilir;

1-) Doğru ilaç

2-) Doğru uygulama

3-)Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet.

Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.

Telefon edin Whatsapp'tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan, Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.

Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN

İlaçlama için Bize Ulaşabilirsiniz.

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

Erginleri 2,5 mm boyunda küçük ve kanatsızdır. Küçük iğnelerle kaplıdır ve ağızları çok keskindir.

PİRE DAVRANIŞI, BESLENMESİ VE TABİATI

Ergin pireler, kurbanlarından kan emen parazitlerdir. Pire larvaları ise, özellikle sindirilmemiş kan içeren ergin pirelerin dışkıları da dâhil olmak üzere, organik artıklardan beslenirler.

Üreme Pire yumurtaları, konakçı üzerinde değil yerde, halılarda, kilimlerde, yatak örtülerinde, döşemelerde ya da yerdeki çatlaklarda kuluçka evresini geçirirler ve çoğu pire iki gün içinde yumurtadan çıkar.

Pire İstilasının Belirtileri ; Pirelerin faal olduğuna dair birçok belirti vardır. En belirgin işaret ise evcil hayvanların sürekli kendilerini kaşımaları ve yalamalarıdır. Bu tür davranışlar, ergin pirelerin evcil hayvanın kanıyla beslenmesi sonucu evcil hayvanlara verdikleri rahatsızlıktan kaynaklanır. Ev sahibi ya da veterinerin, evcil hayvanı ve de kürkünü dikkatli bir şekilde incelemesi gerekir. İnsanlar üzerinde de kaşındırıcı ısırık izleri görülebilir.

Bu durumda ise bir tıp doktoruna başvurulmalıdır çünkü pireler dışında da cildi tahriş eden başka hastalıklar olabilir. Ayrıca pire pisliği ve ergin pirelerin dışkıları, pirelerin faal olduğunun bir göstergesidir.

 

Pire dışkısı, iri öğütülmüş karabiber tanelerine benzer ve konakçı evcil hayvanın yaşadığı hayvan yatakları, halılar, kilimler ve diğer yerlerde görülür.

Pire İlaçlama

Pire istilaları, evinizde hem kimyasal hem de fiziksel uygulamaları içermesi gereken kapsamlı bir plan gerektirir. Zeminde yapılan ilaçlama uygulaması ile yetişkin pireleri bitirdikten sonra problemi tamamiyle kontrol altına almak için, aynı zamanda koltuklar, yataklar ve halılara da müdahele edilmelidir. Bazen pireyi uzak tutmak tek seferlik uygulama ile mümkün olmayabilir genellikle bu bir süreçtir doğru ilaçlar ile uygulama yapılması pire sorunundan daha hızlı bir şekilde kurtulmanızda önem teşkil eder.

Profesyonel ekipmanları, uzman ekipleri ve dünya sağlık örgütü(WHO) onaylı yeni nesil ilaçlarla pire ilaçlama hizmeti veren Açer İlaçlama, pire oluşumuna neden olan, mevcut problemleri tespit eder gerekli ilaçlama uygulamasını gerçekleştrir. Tekrar pire oluşumunu engellemeye yönelik  yapılması gerekenleri tespit eder ve raporlar.

Diğer Bilgiler;  Pireler Hakkında Pireler harici parazitlerdir ve ergin pireler konakçılarının derileri üzerinde sürünürken görülebilirler. Ergin pireler ortalama 2,5 mm uzunluğundadır. Vücutları parlak ve kırmızımsı kahverengi rengindedir ve hayvanların kürklerinde rahat hareket etmelerini sağlayacak sıkıştırılmış mikroskobik tüylerle kaplıdır.

Pirelerin kanatları olmasa da uzun mesafeler üzerinden sıçrayabilirler. Üç çift uzun bacakları vardır. Kedi piresi, Türkiye’de en sık görülen pire cinsi olsa da köpek, insan ve fare pireleri de görülür. Pireler, genellikle köpekler, kediler, tavşanlar, sincaplar, sıçanlar, fareler gibi tüylü evcil ya da yırtıcı hayvanlardan beslenirler. İnsanlar, pireler için tercih edilen yiyecek kaynakları değillerdir ve sadece insanlardan beslenerek bir pire nüfusunun hayatta kalabilmesi mümkün değildir. Dişi pire, yumurtalarını konakçının yüzey tüylerine ya da derisine bırakırlar. Sonra, bu yumurtalar konakçıdan yere düşüp halılara, yatak örtülerine ve mobilyalara yerleşebilirler ve 12 gün içerisinde bu yumurtalardan larvalar çıkar.

Pire larvaları, ışığı tercih etmezler ve çatlaklarda ve yarıklarda buldukları organik maddelerden beslenirler. Yaklaşık 18 günde larvalar, etraflarına küçük koza yapı örerek pupa evresine geçerler. Yaklaşık 2 hafta sonra da ergin pireler çıkar ve yiyecek kaynakları aramaya başlarlar.

Pireler, evcil hayvanların ve çiftlik hayvanları gibi diğer hayvanların bulundukları yerlerde büyük popülasyonlar halinde bulunurlar. Pire popülasyonunu ortadan kaldırmak için genellikle birçok yöntem bir arada kullanılır. Pireler tarafından ısırılmış evcil hayvanlar durmadan kendilerini kaşırlar.

Pireler aynı zamanda insanlardan da beslenirler ve bazı insanların pirelere karşı alerjileri olabilir. Pirelerin bazen tifo ve tülaremi gibi hastalıkları insandan insana taşıdıkları da görülür.

AÇER İLAÇLAMA OLARAK PİRE İLAÇLAMASINDA KESİN VE GARANTİLİ ÇÖZÜM SAĞLIYORUZ. AÇER İLAÇLAMA İLE ÇALIŞAN HERKES MEMNUN KALACAKTIR.

PİRE için İlaçlanabilecek Bazı Yerler

Acenta, ana okulu, apart, apartman, aperatifçi, avm, baklavacı, balık lokantası, bina, börekçi, cafe, catering, depo, dershane, döner salonu, dükkan, dükkan, düğün salonu, ecza deposu, eczane, ekmek fırını, erkek yurdu, ev, fabrika, fast food, fırın, gözlükçü, gıda imalatı, halı saha, hamam, hastahane, hastane, havuz, hotel, ingilizce kursu, işyeri, işyeri, kafe, kafeterya, kaplıca, kebap salonu, klinik, konaklama tesisi, kozmetik, kreş, kulüp, kız yurdu, laboratuar, lojman, lokanta, mağaza, motel, muayenehane, okul, otel, pansiyon, pastahane, pastane, pide salonu, plaza, plaza, poliklinik, restaurant, restoran, sağlık merkezi, sağlık ocağı, simit fırını, site, spor salonu, su deposu, tatlıcı, tıp merkezi, unlu mamul uretim veteriner, yabancı dil kursu, yemek fabrikası, yurt, zahireci, çiğ köfteci, özel hastane, özel kurs, özel lise, özel okul, şarkuteri, şirket, vb..

Pire İlaçlama Yapanların Aradığı diğer kelimeler: bahçe pire ilaçlama, belediye pire ilaçlama, böcek ilaçlama, doğal pire ilacı, eczanede satılan pire ilaçları, elma ilacı, en etkili pire ilacı yorumları, erkan şamcı pire ilacı, evde pire ilaçlama nasıl yapılır, evde pire ilaçlama nasıl yapılıyor, evi pire bastı, fare ilaclama kocaeli, fare ilaclama, fare ilaçlama firmaları, fare ilaçlama fiyat, fare ilaçlama fiyatları, fare ilaçlama fiyatı, fare ilaçlama şirketi, fare ilaçlama, fare ilaçlaması, fare ile mücadele, fare insana zarar verir mi, hamam böceği ilaçlama, iona 10 cs fiyat, kedi pire, kedi piresi, kocaeli ilaçlama şirketleri fiyatları, kokusuz pire ilacı, köpekte pire, köyü pire bastı, pire gözle görülür mu, pire icin sirkeli su, pire ilaci, pire ilacı ev, pire ilacı, pire ilaçlama ekşi, pire ilaçlama fiyat, pire ilaçlama ne kadar, pire ilaçlama pendik, pire ilaçlama sonrası temizlik, pire ilaçlama, pire ilaçlamadan kaç saat sonra eve girilir, pire ilaçlandıktan sonra ne zaman olur, pire ilaçları, pire ilaç çeşitleri, pire ilaçlama belediye, pire nasıl anlaşılır, pire nasıl temizlenir, pire neden hoşlanmaz, pire neden olur, pire yumurtaları, pire yumurtası kuluçka süresi, pire yumurtası, pire ısırması ilacı, pire ısırığı, pire, pireden nasıl kurtulunur, pireler nasıl zıplar, pireler nasıl öldürülür, pireler nasıl ölür, pireler, pirenin ilacı, pirenin resmi, promer ilaçlama yorum, titan pire ilacı, vücutta pire olduğu nasıl anlaşılır.