09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

KURUMSAL ALANLAR İÇİN DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ

Kurumsal Alanlar İçin Dezenfeksiyon Uygulamaları

Mahiyeti: Kurumsal Alanlar İçin Dezenfeksiyon Hizmeti

Fiyat: Metrekareye göre Değişen Fiyat

Kurumsal firmalar günümüzde Covid-19 virüsünden dolayı hijyene önem vermektedir. Firma ve kuruluşlar kendi içlerinde bireysel tedbirler almaktadır. Ancak bunlar ne kadar yeterli oluyor ? Bireysel olarak aldığınız tedbirler sizlere ne kadar sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanı sunuyor ? Kendi yöntemleriniz ile ortamda ki bütün virüsleri yok ettiğinize emin misiniz ?

Bu ve benzeri bir çok soruyu kendinize sorabilirsiniz. Bireysel olarak aldığınız tedbirler ile ancak bir noktaya kadar hijyen ortamı sağlayabilirsiniz. Profesyonel bir ekip tarafından yapılan dezenfeksiyon işlemi ile evinizin her köşesine temas eden dezenfektan sayesinde buralarda barınan bakteri - mikrop ve virüsler anında yok olur.

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile ortam dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Sizlere daha sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanı sunulur. Uygulamamızdan ortalama 15-20 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz alanı yeniden kullanarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz.

Şirketler, fabrikalar ve kurumsal yerlerinde düzenli olarak temizliği yapılması sağlık açısından önemlidir. Çünkü bu alanlarda bulunan kişiler için hijyenin önemi büyüktür. Evden çok iş yerinde geçirilen zamandan ötürü fabrika ve kurumsal temizlik düzenli olarak yapılmalıdır. Çalışanlarına özen gösteren temiz alanda daha verimli çalışmasını sağlayan firmalarda bu alanda düzenli olarak temizlik firmaları ile işbirliği içerisinde bulunmaktadır. Özellikle Kocaeli ve İzmit bölgelerinde ve çevresinde en çok tercih edilen firmalardan olan Nuanstemizlik güvenilir ve kalite standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktadır. Temizlik konusunda son derece başarılı olan ve bu alanda birçok referansı bulunan firmamızda profesyonel ve alanında uzman çalışanlar bulunmaktadır. Böylece sunduğumuz tüm hizmetlerde en başarılı şekilde müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır. Firmamızda bulunan referanslara ek olarak birçok büyük firma düzenli olarak temizlik çalışmalarına devam etmektedir.

Kurumsal temizlik ya da fabrika temizliği konusunda hem bilgi hem de gün belirlemesi yapmak için online iletişim kurabilirsiniz. Sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak randevu sistemini de tercih edebilirsiniz. Çalışma takvimine uygun olarak yapılan garanti hizmet anlayışı ile firmamız kısa sürede randevulu form dolduran müşterilere dönüş yapmaktadır. Bu aşamada her iki tarafında mutakabıklığı sağlanarak gün belirlenmesi yapılır ve hijyenik temizlik söz konusu olur. Hijyenik çalışma ortamını başarılı olarak sağlayan çalışanlarımız ile firmada bulunan hem çalışanlar hem de müşterilerde verimli olabilmektedir. Bu anlamda önemi büyük olan temizliğin detaylı yapılması da temizlik için seçilen firmaya bağlıdır.

Profesyonel Temizlik
Geniş çaplı olarak yaptığımız tüm çalışmalarda olduğu gibi fabrika ve kurumsal alanlarda da profesyonelliğimizi göstermektedir. Özellikle fabrika ve kurumsal yerlerde yapılan temizlik aşamalarında;

Fabrika üretim tesislerine ayrıca özen gösterilmekte ve yerin önemine uygun temizlik malzemeleri kullanılmaktadır.
Okul, AVM ya da Plaza gibi alanlarda yapılan genel temizlik işlemleri
Fabrikanın dış cephe ve cam temizliğine gösterilen özen
Hastane ve kliniklerde uygulanan hijyen sağlamak teknikleri
Enfeksiyonel durumlarda hava ve ortam temizliğinin de sağlanması için nanoteknolojik temizlik
Otel temizliği şeklinde yapılan yüzey temizlik işlemleri şeklinde geniş çaplı olarak temizlik hizmetleri firmamızda yapılmaktadır.
Randevu alarak ya da iletişim kurarak belirlenen konuşma sırasında fabrika ya da kurumsal alanında istekleri belirtilmelidir. Firmamızda bulundurduğumuz çalışanlar ile bu durum zaten deneyimli olarak en titiz şekilde sağlanmaktadır. Ek olarak verilen temizlik işlemlerinde de aynı özen ve hijyenik kontrol söz konusu olmaktadır. Geniş kapsamlı bir alan olan kurumsal temizlik ya da fabrika temizliği en sorunsuz ve iyi şekilde firmamızca yapılarak teslim edilmektedir. Bu konuda kişilere tereddüt yaşatmamak için gerekli açıklamayı yapan ve bilgilendirmeyi sunan firmamızda devamlılık esas konudur. Bu açıdan sunduğu hizmetin kalitesinden asla ödün vermemektedir.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ve Dezenfeksiyon için Bize Ulaşabilirsiniz

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com