09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

BİT İLAÇLAMA

Bit İlaçlama

NEDEN İLAÇLAMA ŞİRKETİ ÇAĞIRMALI?

Haşerelerle mücadele profesyonelce yapılmalıdır.

Yapılması Gereken:

  • İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir,
  • Parazit veya Canlı'ya etkili olacak ilaç temin edilir,
  • Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Şu üç madde ile kesin çözüm üretilir;

1-) Doğru ilaç

2-) Doğru uygulama

3-)Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet.

Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.

Telefon edin Whatsapp'tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan, Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.

Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN

İlaçlama için Bize Ulaşabilirsiniz.

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

DIŞ GÖRÜNÜMÜ

Erginleri 2 ile 4,2 mm uzunluğunda, kanatsız ve yassıdır. Renkleri beyazımsı ila gri arasında değişir ve bacaklarının ucunda kancaya benzeyen pençeler bulunur.

DAVRANIŞI, BESLENMESİ VE ALIŞKANLIKLARI 

Bitler, memelilerden ve kuşlardan beslenen parazitlerdir. Bitlerin sadece bazı türleri insan konakçıda yaşamakla birlikte çeşitli türleri vardır. İnsan konakçıda yaşayan bitler elbise kıvrımlarında ve dikişlerinde bulunabilir. Kuşlarda bit olabileceğinden dolayı, kuşta bulunan bitler kuş bakıcılarını ısırabilir. Saç bitleri, insanda en yaygın şekilde istilaya neden olan canlılardır ve pisliğin göstergesi değildir. Saça ihtiyaçları olmasına rağmen bitler, kısa veya uzun saçta bulunabilir. İnsan saç bitleri, çoğunlukla kulakların arkasında, saç diplerinde ve ense kökünde bulunabilirler. 

Yumurtaları, sirke olarak bilinir, bu nedenle ‘‘sirke- ayıklama’’ terimi kullanılmaktadır, salgıladıkları özel tükürükleriyle konakçının saçına yapışırlar. Sirkeler beyaz renklidir ve kafa derisinde tek saç teline yerleşirler.

Vücut bitleri ise kafa derisinden ziyade elbiselere yerleşmelerinden dolayı saç bitini andırır. Genellikle insanlar aynı kıyafeti günlerce hiç çıkarmadan veya yıkamadan giymediği için pek yaygın değillerdir.

VÜCUT BİTİ İSTİLASININ BELİRTİLERİ

Şiddetli kaşınma ve vücutta kırmızı lekelerdir. Bu bit türleri, deride enfeksiyona yol açabilir. Vücut bitlerinin hastalık taşıyıcısı olduğu bilinmektedir.

Üreme :  Bitlerin üreme ve gelişmesi türlerine göre değişkenlik gösterir. Dişi saç bitleri 50 ile 100 yumurta üretir ve bu yumurtalar kafa derisine sıkıca tutunurlar. Vücut bitleri maksimum 200 yumurta üreterek, bunları genellikle insanların giysilerine bırakırlar.

BİT İSTİLASININ BELİRTİLERİ

Bitlenme belirtilerinden bazıları deride tahriş veya saç ya da elbise üzerinde küçük beyazımsı böceklerin görülmesidir. Sirkeler saç bitinin en önemli belirtisidir.

AÇER İLAÇLAMA OLARAK BİT İLAÇLAMASINDA KESİN VE GARANTİLİ ÇÖZÜM SAĞLIYORUZ. AÇER İLAÇLAMA İLE ÇALIŞAN HERKES MEMNUN KALACAKTIR.

BİT İÇİN İLAÇLANABİLECEK BAZI YERLER

Acenta, ana okulu, apart, apartman, aperatifçi, avm, baklavacı, balık lokantası, bina, börekçi, cafe, catering, depo, dershane, döner salonu, dükkan, dükkan, düğün salonu, ecza deposu, eczane, ekmek fırını, erkek yurdu, ev, fabrika, fast food, fırın, gözlükçü, gıda imalatı, halı saha, hamam, hastahane, hastane, havuz, hotel, ingilizce kursu, işyeri, işyeri, kafe, kafeterya, kaplıca, kebap salonu, klinik, konaklama tesisi, kozmetik, kreş, kulüp, kız yurdu, laboratuar, lojman, lokanta, mağaza, motel, muayenehane, okul, otel, pansiyon, pastahane, pastane, pide salonu, plaza, plaza, poliklinik, restaurant, restoran, sağlık merkezi, sağlık ocağı, simit fırını, site, spor salonu, su deposu, tatlıcı, tıp merkezi, unlu mamul uretim veteriner, yabancı dil kursu, yemek fabrikası, yurt, zahireci, çiğ köfteci, özel hastane, özel kurs, özel lise, özel okul, şarkuteri, şirket.