09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

AVM & PLAZA İLAÇLAMA

AVM ve Plaza İlaçlama

Mahiyeti : AVM İlaçlama ve Dezenfekte

Fiyat : Metrekareye göre değişen fiyatlarla

AVM İLAÇLAMA

GÜNÜMÜZDE HIZLA ÇOĞALAN, GIDA SEKTÖRÜNDEN GİYİM SEKTÖRÜNE, SİNEMADAN OYUN ALANLARINA KADAR HER MEKANI BARINDIRAN ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ HİJYENİ OLDUKÇA ÖNEMLİDİR.

Yüzlerce insana ev sahipliği yapan AVM’ler herhangi bir böcek, haşere ve kemirgen türüne maruz kaldığında muhakkak vakit kaybetmeden avm ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Aksi halde bu mekanların insan sağlığı açısından tehdit olduğu düşünülecek ve prestiji sarsılacaktır. Bu gibi olumsuzluklara izin vermemek amacıyla periyodik olarak avm ilaçlama uygulatılmalıdır.

NEDEN İLAÇLAMA ŞİRKETİ ÇAĞIRMALI?

Yapılması Gereken: İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir, Parazit veya Canlı'ya etkili olacak ilaç temin edilir, Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Şu üç madde ile kesin çözüm üretilir;

1-) Doğru ilaç

2-) Doğru uygulama

3-) Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır. Haşerelerle mücadele profesyonelce yapılmalıdır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet. Eğer eczaneden aldığınız ilaçlar ile bu işi çözeceğinizi düşünüyorsanız dikkat etmelisiniz. Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.

Telefon edin Whatsapp'tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.

Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN.

İlaçlama için Bize Ulaşabilirsiniz

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

BERBER, KUAFÖR, GÜZELLİK SALONU DEZENFEKTE İLAÇLAMA

İnsanlar alışveriş yapmak ya da sinemaya gitmek amacıyla, yemek yemek veya çocuklarını oyun salonlarına götürmek amacıyla avmleri tercih ederler. Kış aylarında da insanlar buralara akın ederler. Bu yüzden insanların yoğunlukla görüldüğü bu yerlerin temiz olması oldukça önemlidir.
Böcek ve haşereler her tür açık ya da kapalı alanda görülebileceği gibi, gıdaların da fazla olduğu AVM’lerde de görülebilmektedirler. Haşerelerden kurtulmak avm ilaçlama şirketleri tarafından uygun ilaçlama yöntemleri doğrultusunda yapılacak avm ilaçlama ile mümkün olacaktır. Başka yöntemlerle, alanların büyük olması nedeniyle haşere ve böceklerin yok edilmesi imkansızdır.

Hafta sonunu nasıl geçireceklerine karar veremeyen kişiler her tür sosyalliği barındıran, her tür mağazanın bir arada bulunduğu AVM’leri tercih ederler. Alışveriş amacıyla gitmiş oldukları AVM’lerde fikir değiştirdiklerinde bile yapabilecekleri başka seçenekleri bulunabilir.

Bu yerlerde insanların fazla olması, böcek sorunlarıyla daha da fazla karşılaşılabilme ihtimalini arttırabilir. Buna engel olunması, hem insan sağlığı açısından hem de bu mekanların güvenirliğini devam ettirmesi açısından oldukça önemlidir.

Avm ilaçlama firmaları bu konunun ciddiyetinin farkında olarak kurulmuş ve sizlere her tür alan ilaçlama için hizmet vermekte olan kuruluşlardır. Bu gibi yerlerin işletmecileri, sadece bir kez değil, düzenli olarak ilaçlama yaptırmak durumundadırlar. Çünkü her geçen gün hızla çoğalan haşere, böcek ve kemirgenler bu gibi büyük alanlarda yeniden sorun haline gelebilmektedir.

İlaçlama firmaları tarafından haşere gruplarına ve alana bağlı olarak uygun görülen alışveriş merkezi ilaçlama yöntemi gerçekleştirilmesi ardından, insanların sıklıkla tercih ettikleri bu mekanlar daha huzurlu ve sağlıklı hale gelecektir.

Bu konuyla ilgili hizmet almak için tercih edilen şirketlerin ise, muhakkak Sağlık bakanlığı onaylı olması gerekmektedir. Bilinçsizce ve yanlış uygulanabilecek ilaçlar, insanların sağlık sorunları yaşamasına sebep olabildiğinden, bu konuda hassas davranılması gerekir. Böceklerden kurtulmak büyük alanlarda daha da zahmetli olduğu için avm, park, tarla, fabrika, okul, hastane gibi yerlerde böcek ve haşerelerden kurtulmak için profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından yardım alınmalıdır.

Alışveriş merkezi ilaçlama için Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı olarak yasal şekilde sizlere hizmet veren AÇER ilaçlama, ayrıca uygun ilaçlama fiyatları sunmaktadır. Kullanılacak ilaçlarımız ziraat mühendislerince üretildiğinden, insanlara ve çevreye hiçbir yan etkisi yoktur. Ayrıca insanlar tarafından sürekli ziyaret edilen AVM’ler kapatılmadan ya da iş durumları aksatılmadan yapılacak uygun ilaçlamalar sonucunda, sizlere daha sağlıklı ortamlar sunulmaktadır. Böcek ile mücadele için uygulatılan ilaçlamaları gerçekleştiren ekiplerimiz de eğitimli ve işlerine uzman kişilerdir. Sizlere bu şartlar doğrultusunda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZLERİ TEMİZLİĞİ AVM TEMİZLİĞİ

* Alışveriş Yaşam Merkezlerinin pek çok temizlik ihtiyacı mevcuttur. Bu ihtiyaçlar inşaat aşamasından başlar AVM açık olduğu sürece devam eder.

* Alışveriş Yaşam Merkezleri yoğun insan sirkülasyonu olduğu için rutin temizliklerde süreklilik çok önemlidir, Bir süre temizlenmeyen alan daha sonra daha büyük sorunlara yol açmaktadır.

* Öncelikle hiç kimse temiz olmayan bir AVM de dolaşmak zaman geçirmek istemez.

* Alışveriş Merkezi Temizliği son derece önemli ve özen gösterilmesi gerektiren bir iştir.

Anahtar kelimeler: Ana okulu ilaçlama, avm dezenfeksiyon, avm ilaçlama,  berber dezenfete, kuaför dezenfekte, güzellik salonu dezenfekte, depo ilaçlama, dershane ilaçlama, dükkan ilaçlama, düğün salonu ilaçlama,  erkek yurdu ilaçlama, etüt merkezi ilaçlama,  halı saha ilaçlama,  ingilizce kursu ilaçlama,  kreş ilaçlama,  kulüp ilaçlama,  kız yurdu ilaçlama,  mağaza ilaçlama,  okul ilaçlama,  plaza böcek dezenfekte,  plaza böcek ilaçlama, plaza fare dezenfekte plaza fare ilaçlama,  plaza hamam böceği dezenfekte plaza hamam böceği ilaçlama, plaza haşere dezenfekte plaza haşere ilaçlama, plaza ilaçlama,  plaza kalorifer böceği dezenfekte plaza kalorifer böceği ilaçlama, plaza sıçan dezenfekte plaza sıçan ilaçlama, plaza tahta kurusu dezenfekte plaza tahta kurusu ilaçlama, sirket ilaçlama,  spor salonu ilaçlama,  yabancı dil kursu ilaçlama, yurt ilaçlama, özel kurs ilaçlama,  özel lise ilaçlama,  özel okul ilaçlama, şirket ilaçlama, fiyatı, firması, şirketi.