09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

EV & KONUT & BİNA İLAÇLAMA

Ev İlaçlama

Mahiyeti: Ev Bina İlaçlama

Fiyat: Metrekareye göre Değişen Fiyat

EV, DAİRE, İLAÇLAMA - HAŞERE İLAÇLAMA

Ev ve Daireler, yaşam alanlarımız ve ömrümüzün geçtiği yerlerdir. Bu alanları temiz tutmamız şarttır. Aksi takdirde, sağlık açısından çok önemli sorunlar doğabilir.

Bununla birlikte, hiç kimse evlerinde haşere ve kemirgenlerle yaşamak istemez. Ancak ne kadar kaçınsak da haşereler çok farklı şekillerde evimize girmeyi başarırlar.

Ev ilaçlama yaptırmaya karar verdiğiniz an hangi firma ile çalışacağınıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

NEDEN İLAÇLAMA ŞİRKETI ÇAĞIRMALI?

HAŞERELERLE MÜCADELE PROFESYONELCE YAPILMALIDIR

Yapılması Gereken:

* İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir,

* Parazit veya Canlı'ya etkili olacak ilaç temin edilir,

* Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Şu üç madde ile kesin çözüm üretilir;

1-) Doğru ilaç

2-) Doğru uygulama

3-)Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır. 

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet

Eğer eczaneden aldığınız ilaçlar ile bu işi çözeceğinizi düşünüyorsanız dikkat etmelisiniz. Uzmanlık alanınız değil ise Her işi Ehline Bırakınız.

Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.

Telefon edin Whatsapp'tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan, Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.

Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN
 

İlaçlama için Bize Ulaşabilirsiniz.

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* Cep Telefonu : 0 (543) 229 91 28

* Cep Telefonu 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail: info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

Unutulmamalıdır ki ilaçlama esnasında haşerelere karşı kimyasal içerikli maddeler kullanılmaktadır.

Her haşere ya da böcek farklı bir vücut anatomisine sahiptir ve kullanılacak olan kimyasallar tespit edilir iken önemli uyulması gereken önemli kriterler bulunmaktadır.

Kullanılacak olan kimyasal haşerenin yapısına uygun mu?

Tortu ve kalıntı bırakıyor mu, kansorejen madde taşıyor mu?

Kapalı alan ilaçlamasına uygun mu?

WHO standartlarını taşıyor mu ?

Çünkü hatalı ya da kansorejen kimyasallar kullanılarak yapılan ilaçlamalar neticesinde aile bireylerimiz büyük risklerle karşı karşıya kalacaklardır. Aynı zamanda bu ilaçların bırakmış oldukları kalıntılar varlığını uzun süre devam ettirdikleri için verecekleri zararın boyutu da buna bağlı olarak ciddi risk içermektedir.

Haşerelerin çok hızlı ürediklerini göz önüne aldığımızda, zararlıları gördüğümüz anda ya da öncesinde ilaçlama yaptırmak sorundan kalıcı olarak kurtulma zamanımızı oldukça kısaltacaktır. Haşere yoğunluğu arttıkça mücadele etmek de o kadar zorlaşacaktır.

EV VE DAİRELERDE GÖRÜLEN BÖCEK TÜRLERİNDEN BAZILARI

Akar (Mite), Akrep, Alman Hamam Böceği, Amerikan Hamam Böceği, Arı, Ağaç Kurdu, Bit, Danaburnu (Gryllotalpidae), Deri Böceği, Fare, Gümüş Böceği, Güve, Halı Böceği, Hamam Böceği, Kakalak, Kalorifer Böceği, Karafatma, Karınca, Kene, Kertenkele, Kulağa Kaçan Kırkayak, Nem böcekleri, Oryantal Hamam Böceği, Pire, Salyangoz, Sinek, Sivri Sinek, Tahta Kurusu, Tahta kurdu, Tatarcık, Tesbih Böceği, Toz böceği, Uyuz Böceği, Yılan, Çekirge, Çiyan, Örümcek, Şark, Hamam böceği

Evimiz de gördüğümüz bir tane haşerenin çok kısa zaman zarfı içerisinde hızla üreyerek binlerce haşerenin habercisi olduğunu unutmayınız.

Evimize Dairemize Böcek Nasıl Girer;

* Duvar çatlakları ve ahşap yarıklarının arasından.

* Kapı altları ve eşiklerden,

* Açık unutulan ya da bırakılan kapı, pencere ve camlardan,

* Çatı ve bacalardan,

* Mutfak borularından, lavabolardan,

* Banyo ve Tuvalet borularından

* Evcil hayvanlar aracılığıyla

* Dışarıdan satına aldığımız bir eşyanın üzerinden,

* Ambalajların içinden sürpriz olarak çıkabilmektedirler.

* Prizler ve köşeleri

* Tablo, çerçeve gibi dekoratif ürünlerin araları

* Yatak altları ve içleri

* Mutfak dolap arkaları ve tezgah arkaları

* Kanepe araları

Düzenli olarak periyodik aralıklarla ev ilaçlama yaptırmamız haşereler aracılığı ile yayılan birçok bulaşıcı hastalıktan korunmayı sağlayacaktır.

Eğer haşerelerin gezindikleri alanları dikkate alacak olursak sağlığımız açısından taşıdıkları büyük riskleri de önceden görme şansına sahip oluruz.

Bireysel olarak sprey ilaçlar kullanarak ilaçlama yaparak özellikle hamam böceği ve kalorifer böceği gibi kapsüller bırakarak üreyen haşerelerden kurtulma şansımız bulunmamaktadır.

Aksine sprey ilaçlarla yapılan uygulamalar neticesinde haşereler ilaca karşı bağışıklık kazandıkları gözlemlenmektedir.

Daha önemli bir risk durumu ise korsan diye tabir edilen ilaçlama firmalarının kullanmış oldukları ilaçlar maalesef kansorejen etkiye sahip olup, tortu bırakmaları sebebi ile bıraktıkları hasar uzun süre etkisini sürdürmektedir.

Hiç istenilmese de bu ilaçlarla yapılan uygulamalar ölümle bile sonuçlanabilmektedir.

Sizleri bu konuda duyarlı olmaya davet ediyor, haşerelerden kurtulmak amacı ile yapılan hatalar sonucunda kendinizi ailenizi tehlikeye atmamanızı rica ediyoruz.

Ev ilaçlaması yaptıracağınız firmayı iyi araştırmalı mutlaka profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmaya özen göstermelisiniz.

Lütfen unutmayın ilaçlama yapmanın asıl amacı sadece haşereleri yok etmek değil, insan çevre sağlığını garanti altına almaktır.

Firmamızla periyodik olarak rahatlıkla çalışabilirsiniz. Kesinlikle bireysel ilaçlama yapmaya çalışmayın. Ev ilaçlama sorunlarınız hakkında ayrıntılı bilgi almak için AÇER ilaçlamayı arayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: çatı faresi ilaçlama, çatı sıçanı ilaçlama, ev böcek dezenfekte, ev böcek ilaçlama, ev fare dezenfekte, ev fare ilaçlama, ev faresi ilaçlama, ev hamam böcekleri ilaçlama, ev haşere dezenfekte, ev haşere ilaçlama, ev ilaçlama, ev kalorifer böcekleri dezenfekte, ilaçlama, ev sıçan dezenfekte, ev sıçan ilaçlama, ev tahta kurusu dezenfekte, ev tahta kurusu ilaçlama, evde pire ilaçlama, kokusuz ev ilaçlama, firması, fiyatı, şirketi.