09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

SİTE İÇİ İLAÇLAMA

Site İlaçlama

Mahiyeti: Site Bina İlaçlama

Fiyat: Site İlaçlama Uygun Fiyat

Bina ve Siteler gibi Toplu Yaşam Alanlarının düzenli olarak Uzman Ziraat Mühendisleri tarafından Belirlenen aralıklar ile ilaçlanması bu alanlar içerisinde yaşayan bireylerin steril sağlıklı bir ortamda yaşamlarını idame edebilmeleri bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Site ilaçlama yapılmadan önce uygulama yapılacak alanlar keşif personelleri tarafından incelenmeli yapılacak olan ön fizibilite çalışmaları sonrasında en uygun olan yöntemler tercih edilmelidir.

Neden İlaçlama Şirketi Çağırmalı?

Haşerelerle mücadele profesyonelce yapılmalıdır

Yapılması Gereken:

* İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir,

* Parazit veya Canlı'ya etkili olacak ilaç temin edilir,

* Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Şu üç madde ile kesin çözüm üretilir;

1-) Doğru ilaç

2-) Doğru uygulama

3-) Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet

Eğer eczaneden aldığınız ilaçlar ile bu işi çözeceğinizi düşünüyorsanız dikkat etmelisiniz. Uzmanlık alanınız değil ise Her işi Ehline Bırakınız.

Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.

Telefon edin Whatsapp'tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan, Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.

Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN.

İlaçlama için Bize Ulaşabilirsiniz

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

Bu sayede ilaçlama işleminden alınacak olan verim en üst seviyeye çıkartılabilmektedir. Çünkü bu tür geniş toplu yaşam alanların ilaçlaması ciddi bir mühendislik bilgisi de gerektirmektedir.

Profesyonel olarak yapılmayan amatör site ilaçlama ya da bina ilaçlama neticesinde maalesef sorunlarınoz daha da kronikleşmekte ve de maliyetlerde artış gözlenmektedir.

Bina ve sitelerde hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pireler, tahtakurusuları, fareler, sıçanlar çok sıklıkla görülmekte bu hayvanlar kendilerine yaşam alanları kurmaktadırlar.

Bodrumlarda, çatılarda, merdiven boşlukları ve havalandırmalar en çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerlerdir.

Doğal olarak bu canlıların bina ve sitedeki bu ortamlardan dairelerin içerisine girmeleri çok kolay olabilmektedir.

Bu yüzden apartman ve sitelerinize periyodik ilaçlama yaptırmanızı öneririz.

Ayrıca site içerisindeki konutların ihtiyacına, sağlığınıza ve çevrenize uygun ilaçların belirlenmesi ve doğru ekipmanların kullanılması hayati önem taşımaktadır.

Haşere ve böcek sorunlarının aşırı derecede baş gösterdiği yerlerden birisi olan apartmanlar genelde hamam böceği ve fareler yönünden büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sayılan haşereler hastalıkları yayarak ciddi tehlikeler oluşturmakta ve bu durumda da onlarla mücadele şart olmaktadır.

Mücadele şekilleri ise mekanik mücadele, kültürel mücadele vb. olmak üzere oldukça çeşitli yöntemler olup içlerinde kısa sürelerde en etkili olacak yöntem ise apartman ilaçlamadır.

Ancak diğer yaşam alanlarından farklı olarak apartmanlarda yapılacak uygulamalarda tüm hanelerin birlikte hareket etmesi oldukça önem taşımaktadır.

Çünkü sadece bir hanenin bile ilaçlama yaptırmaması tekrar haşerelerin diğer dairelere de yayılmasına neden olacaktır.

Tüm hanelerle ortak hareket etme gereğinin dışında apartman ilaçlamada dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör de iyi bir ilaçlama şirketiyle anlaşılmasıdır.

Çünkü anlaşılacak şirket insanların sağlığını tehlikeye atmayacak bir şirket olmanın yanında, periyodik ilaçlama ve garantili ilaçlamayı sağlayacak kadar da köklü ve eğitimli olmalıdır.

Bina, site, apartmanlarda bir çok çeşit haşereye rastlanmaktadır.

Bunlar; hamam böcekleri, tahta kurusu, kalorifer böcekleri, bitler, pireler, fareler, sıçanlar, sinekler görülmekte ve yuvalanma yapmaktadırlar. Yuvalanma yaptıklar ve üreme yaptıkları alanların iyi tespit edilip buna göre önlemlerin alınması gerekmektedir.

SİTE İLAÇLAMA İŞLEMLERİNDE SİTE SAKİNLERİ VE YÖNETİCİLERİNİN DİKKAT ETMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Sağlık Bakanlığı çalışma izni ve ruhsatlarının firma tarafından alınmış olunması.

Biyolog eşliğinde hizmet sağlanması.

Saha personeli mutlak bir ziraat mühendisi tarafından yönlendirilmesi.

Mutlak suretle her daim ulaşılabilir bir firma olması.

Profosyonel saha arkadaşları tarafından hizmet sunulması.

Bina, site, apartman ve site bahçeleri ilaçlamasında ekibimiz gelip tüm alanın fizibilitesini çıkarır, keşif yapar ve ön çalışmasını hazırlar. Bunun amacı haşere, kemirgen üremesi olabilecek tüm noktaların belirlenmesi ve buna göre bir yol haritasını oluşturmaktır.

Geniş alanlarda titiz bir çalışma olmadığı sürece problem çözülmez. Yaptığımız çalışma ilaçlamadan öte bir mühendislik çalışmasıdır. Kontrolsüzce veya bilinçsizce yapılan ilaçlamalarda malesef sorunlar çözülmekle kalmaz, sürekli para ve zaman harcarsınız. Bu nedenle ilaçlama hizmeti aldığınız firmanın bu konuda yeterli seviyede olması gerekir.

Arama Kelimeleri: apartman böcek dezenfekte, apartman böcek ilaçlama, apartman fare dezenfekte, apartman fare ilaçlama, apartman hamam böceği dezenfekte, apartman hamam böceği ilaçlama, apartman haşere dezenfekte, apartman haşere ilaçlama, apartman ilaçlama, apartman kalorifer böceği dezenfekte, apartman kalorifer böceği ilaçlama, apartman sıçan dezenfekte, apartman sıçan ilaçlama, apartman tahta kurusu dezenfekte, apartman tahta kurusu ilaçlama, bina böcek dezenfekte, bina böcek ilaçlama, bina fare dezenfekte, bina fare ilaçlama, bina hamam böceği dezenfekte, bina hamam böceği ilaçlama, bina haşere dezenfekte, bina haşere ilaçlama, bina ilaçlama, bina kalorifer böceği dezenfekte, bina kalorifer böceği ilaçlama, bina sıçan dezenfekte, bina sıçan ilaçlama, bina tahta kurusu dezenfekte, bina tahta kurusu ilaçlama, lojman böcek dezenfekte, lojman böcek ilaçlama, lojman fare dezenfekte, lojman fare ilaçlama, lojman hamam böceği dezenfekte, lojman hamam böceği ilaçlama, lojman haşere dezenfekte, lojman haşere ilaçlama, lojman ilaçlama, lojman kalorifer böceği dezenfekte, lojman kalorifer böceği ilaçlama, lojman sıçan dezenfekte, lojman sıçan ilaçlama, lojman tahta kurusu dezenfekte, lojman tahta kurusu ilaçlama, plaza böcek dezenfekte, plaza böcek ilaçlama, plaza fare dezenfekte, plaza fare ilaçlama, plaza hamam böceği dezenfekte, plaza hamam böceği ilaçlama, plaza haşere dezenfekte, plaza haşere ilaçlama, plaza ilaçlama, plaza kalorifer böceği dezenfekte, plaza kalorifer böceği ilaçlama, plaza sıçan dezenfekte, plaza sıçan ilaçlama, plaza tahta kurusu dezenfekte, plaza tahta kurusu ilaçlama, site böcek dezenfekte, site böcek ilaçlama, site fare dezenfekte, site fare ilaçlama, site hamam böcekleri ilaçlama, site hamam böceği dezenfekte, site haşere dezenfekte, site haşere ilaçlama, site ilaçlama, site kalorifer böceği dezenfekte, site kalorifer böceği ilaçlama, site sıçan dezenfekte, site sıçan ilaçlama, site tahta kurusu dezenfekte, site tahta kurusu ilaçlama, su deposu ilaçlama, su deposu temizliği çatı faresi ilaçlama, çatı sıçanı ilaçlama, çatı sıçanı, şirketi, firması, fiyatı