09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

MAĞAZA İLAÇLAMA

MAĞAZA İLAÇLAMA

Mahiyeti :  Mağaza İlaçlama

Fiyat :  İlaçlanacak Alana Göre

Mağazalar toplum ihtiyaçlarını karşılayan sektör olmaları sebebiyle alışveriş yapanların bir arada olması ile virüslerin ve hastalıkların yayılma hızı diğer alanlara göre daha fazladır.

AÇER İLAÇLAMA firmamız mağazalarda zararlılarla mücadele anlanında, T.C. SAĞLIK BAKANLIĞININ onayı ile faaliyet göstermektedir.

İlaçlama için Bize Ulaşabilirsiniz

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

Mağazalara hizmet veren çalışanlarımız, her türlü problem, acil durum ve ihtiyaçlara, en kısa sürede çözüm sunmaktadır. Firmamızın bütün elemanları konusunda uzman ve donanımlı kişilerdir. İl sağlık Müdürlüğü tarafından öngörülen eğitimlerin tümüne katılmış olan elemanlarımız, böceklerin anatomik özellikleri hakkında yeterli bilgiye sahiptir.

Dolayısıyla açık alanların tümünde ve kapalı mekanların hepsinde, haşere türlerinin tümü kontrol altına alınmaktadır.

Uçan haşere, yürüyen haşere ve kemirgen kontrolü ilaçlamaları uygun saatlerde yapılmakta ve işletmenizdeki çalışmalarınızda herhangi bir aksama oluşturmaz.

İşletmenize yapılan tüm ziyaretleri kayıt altına almaktayız ve ilgili kişiler tarafından onaylanmaktadır.

Belli kurumlarca işletmelerde yapılan denetimlerde teknik donanıma sahip personelimiz ile daima yanınızdayız. Gerek kendiniz gerek ise çalışanlarınızın güvenliği için AÇER İlaçlama şirketi gibi profesyonel ilaçlama firmaları ile çalışmanız büyük önem taşımaktadır.

UNUTMAYINIZ Kİ HATALI YAPILAN İLAÇLAMALAR VE İLAÇ SEÇİMLERİ ÇALIŞANLARINIZ VE SİZİN SAĞLIĞINIZI ÖNEMLİ ÖLÇÜDE TEHDİT ETMEKLE BERABER, MADDİ KAYIPLARA DA YOL AÇMAKTADIR.

Mağazalar da ilaçlama yapılmadan önce mutlaka firmamız tarafından ücretsiz olarak verilen keşif olanaklarından faydalanmanızı öneriyoruz. Teknik ekibimiz tarafından problemin yerinde tespiti yapılarak, hızlı ve garantili çözümlere en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

Arama Kelimeleri : Mağaza ilaçlama, Mağaza dezenfekte, Mağaza böcek ilaçlama, Mağaza haşere ilaçlama, Mağaza dezenfekte, Mağaza ilaçlama, Mağaza dezenfekte, Mağaza böcek ilaçlama, Mağaza haşere ilaçlama, Mağaza dezenfekte