09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

ARABA DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ

ARABA  DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ

Mahiyeti : Araba Dezenfeksiyon

Fiyat : Arabanızın ve Araçlarınızın Büyüklüğüne Göre

Nano Gümüş İyon Teknolojisi için Bize Ulaşabilirsiniz

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

Dezenfeksiyon Nedir? Nasil Yapilir?

Dezenfeksiyon ya da dezenfektasyon: cansiz ortamdaki bakteri endosporlari dişinda kalan patojen mikroorganizmalarin öldürülmesi veya üremelerinin durdurulmasi işlemidir. Bu amaçla kullanilan kimyasal maddelere dezenfektan denir.

Dezenfeksiyon, Cansız maddeler üzerinde bulunan hastalık yapıcı diğer adıyla da patojen mikroorganizmaların yok edilmesidir. Bir diğer ifadeyle dezenfeksiyon ile bir cisim hastalık yapıcı etkenlerden arındırılır. Bu amaçla kullanılan kimyasal maddelere dezenfektan denir. Bakteri sporları dezenfeksiyon düzeyine göre azalır. Dezenfektanlar ancak uzun süreli tesir yaptıklarında ve ileri düzeyli olanları kullanıldığında sporları öldürebilir.

Dezenfeksiyon özellikle dolaysız ve büyük bulaşmaları sınırlar

Dezenfeksiyonun başarılı olması yani hastalık yapıcı mikroorganizmaların yok edilmesi dezenfeksiyonun yapılacağı maddeniz temizliği, mikrobik ajanların bulaşma yolu, mikroorganizmaların yoğunluğu, ortamın sıcaklığı, pH sı, dezenfektanların konsantrasyonu ve dezenfeksiyon işleminin süresi gibi multifaktoriyel bir disipline bağlıdır.                                                            

Dezenfektanlar genel olarak kuvvetli zehirlerdir; bu yüzden ancak belirli koşullarda uygulanır. Dezenfekte edilen ürünler; doğrudan insan tarafından tüketilecek ya da kullanılacaksa dezenfektan artıklarının denetlenmesi gerekir.

Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Arasındaki Farklar

Dezenfeksiyon sterilizasyon demek değildir. Sterilizasyon cansız ortamdaki patojen olan ya da olmayan tüm mikroorganizmaların yok edilmesidir. Sağlıklı olduğu halde mikrop taşıyanların çokluğu ve bulaşıcı hastalıkların belirsiz biçimlerinin sıklığı nedeniyle dezenfeksiyonun etkisi kısıtlıdır.

Dezenfeksiyon yöntemiyle dezenfekte edilecek madde bulunan hastalık yapıcı ve zarar verici mikroorganizmalar hedef alınır. Sterilizasyonda ise maddede bulunan hastalık yapan veya yapmayan tüm mikroorganizmaların öldürülmesi hedeflenmektedir.

Dezenfektanlar kısa sürede bakteri sporlarına etkili değildir oysa sterilizasyonda sporlar dahil hastalık yapan veya yapmayan tüm mikroorganizmalar yok edilir.

Korona Virüse Karşı Araça Dezenfeksiyon

Yolcuları taşıdıktan sonra aracı kirleten virüs ve bakterileri yok etmek için kullanılan en güçlü doğal maddedir.

Hastalıkları yayan 650 farklı organizmanın % 99,99'unu dakikalar içinde öldürür. Ozon kullanmanın bir diğer faydası da çok hızlı ve etkili çalışmasıdır. Dezenfeksiyon, kötü kokuları etkili bir şekilde temizleyen en iyi maddedir. Uygun konsantrasyonda, araç alanının 30 dakika kadar kısa bir süre dezenfekteye ihtiyacı vardır. Dezenfeksiyon hızlı konsantrasyonu sayesinde araç, virüs ve bakteri içermez ve yarım saat içinde kullanıma hazır hale gelir.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi  ve Dezenfeksiyon İşlemlerinin Gereklilikleri

Her türlü araç, bakteri ve virüsleri yoğun olarak taşır. Araç içini istila eden bakteri, virüs ve mikropları çok fazla düşünmeyiz endişe duymayız. Virüs salgını sonrasında kullandığımız araçların dezenfekte olmadığını artık iyice öğrendik. Hijyen edilmesi gereken yerler arasına artık arabamız da katılmış durumda.

Araçların her zaman silinip yıkanması temizlenmesi önemlidir ama yeterli değildir. Artık virüs var. Dezenfektasyon işlemi yapılması gereklidir. Araçlar virüslerden temizlenirken araçların iç yüzeylerine zarar vermemek gerekmektedir. Deri, kumaş veya imitasyon deri döşemelerine bağlı olarak kullanılacak dezenfektanlar'da değişmektedir.

Örneğin klima – havalandırma kanalları, döşemelerin lif dipleri, montaj birleşme yerleri gibi dip noktalarda barınan bakteriler koku yaymaya devam etmektedirler. Hani bazen defalarca temizlersin ama yinede koku yok olmaz. İşte Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile dezenfeksiyon sistemi bu tür dip noktalara sinen bakteri ve mikropları yok eder.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi en güçlü dezenfektanlardan birisidir. Nano Gümüş İyon Teknolojisi, klor ve türevlerinden 30-40 kat daha fazla dezenfeksiyon gücüne sahiptir. Nano Gümüş İyon Teknolojisi, mikroorganizmalar, patojenler, bakteriler ve virüslerin öldürülmesinde etkili olan dezenfektanlardan biridir. Araç içerisinde ulaşılamayan yerler bile dezenfekte edillir. Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile dezenfeksiyon işlemi korona virüsten kurtulmak amacıyla güvenle uyguluyoruz.

Klordan 7 kat daha güçlü Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile yapılan dezenfeksiyon işlemi ile otomobil içindeki tüm kötü kokulardan, virüslerden, mikroplardan %99,9 oranında kurtulmak mümkün olacaktır. Çok hızlı sonuç veren (kloara göre 3.000 kat daha hılzı) ozonla dezenfeksiyon uygulaması çevre dostu yapısı, geriye herhangi bir atık bırakmaması nedeni ile güvenle uygulanabilir.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ile araba içerisindeki pek çok etkenin bertaraf edilir. Ayakkabı ile araca girildiği için topladığı mikroplar araca taşınır. Özellikle büyük şehirlerde birçoğumuz otomobilin içinde bir şeyler yemek, içmek durumunda kalıyoruz. Bu sürede otomobilin içinde dökülenler virüslerin, mikropların çok daha hızlı üremesine neden oluyor.

Küçük çocuklu, hasta ve yaşlı ailelerin araçlarını her üç ayda bir otomobillerini Nano Gümüş İyon Teknoloji işlemine tabi tutmaları önerilir.

Araç, Araba, Otomobillerde meydana gelmiş tüm kokuları geri dönüşümsüz yok edebiliriz.

Araça dezenfeksiyonu ile virüslerden kurtulun.

Arabanızı Mikrop, Virüsden koruyoruz. Dezenfekte ediyoruz.

* Alkol Kokuları,

* Arıtma Tesisi Kokuları,

* Balık Kokuları,

* Banyo Kokuları,

* Benzin Kokuları,

* Benzin Kokusu,

* Boya Kokuları,                                                                                    

* Et, Tavuk Ve Balık Kokuları,

* Halı Kokuları,

* Hastane Kokuları,

* Hayvan Kokuları,

* Hayvan Kokusu,

* Karbon Monoksit Kokuları,

* Koku Oluşturan Yiyecekler

* Kömür Kokuları,

* Küf Kokuları,

* Lağım Kokuları,

* Leş Kokuları,

* Medikal Kokuları,

* Nem Ve Küf Kokusu

* Propan Gazı Kokuları

* Sarımsak Kokuları,

* Sigara Kokuları,

* Sigara Kokusu,

* Sigara isi,

* Soğan Kokuları,

* Su Kokuları,

* Yangın Kokuları,                                                                                       

* Yanık Yemek Kokuları,

* Yağ Kokuları,

* Yemek Kokuları,

* Yemek Kokusu,

* Çöplük Kokuları,

Araç içinde Mikrop ve virüs barındırabilecek alanlar

* Anahtarlık bölümü,

* Bardak koyma yerleri,

* Direksiyon simidi,

* Klimalar ve klima ayarlama düğmeleri,

* Döşemeler,

* Kapı içleri,

* Koltuk ayarlayıcıları,

* Koltuklar,

* Müzik sistemi düğmeleri,

* Pencere açma kapama aksanları,

* Silecek sapları,

* Sinyal verme kolları,

* Taban,

* Tavan,

* Vites topuzu                                                                                        

* İç ve dış kapı kolları,

Nano Gümüş İyon Teknolojisi  ve Dezenfeksiyon Yaptığımız Araç Grupları

* Okul Servisleri

* Fabrika Servisleri

* Kurumsal Personel Araçlar

* Hastahane Araçları

* Ambulanslar                                                                                                   

* Taksiler

* Minübüsler

Otomobiller corona virüsten nasıl korunacak?

Sıradan bir otomobilde 21 milyardan fazla bakteri bulunduğunu biliyormusunuz?

Virüsler, mantarlar için en elverişli ortam araçların klima kanallarıdır.

Özellikle ailece binilen otomobiller, öğrenci ve personel servisleri ve toplu taşıma araçlarında mutlaka koltuk ve tutma yerlerinin dezenfeksiyonu ve klima temizliği de yapılmalıdır.

                                                                                        Nano Gümüş İyon Teknolojisi için Bize Ulaşabilirsiniz

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

Kurumsal Firmalar, Sahip oldukları araçlarını Her türlü virüs, bakteri, mikrop gibi, insan sağlığını tehdit eden unsurlardan Personellerinin sağlığı açısından tertemiz turmalıdır. Sağlıklı personel, aksamayan iş gücü demektir. Bu kapsamda firmalar araçlarını topluca, periyodik olarak Nano Gümüş İyon Teknolojisi gibi kesin etki sunan bir çözüme odaklanmalıdırlar.

Firmamız AÇER İlaçlama Kurumsal Firmalara Topluca Dezenfeksiyon hizmeti vermektedir.

Arama Kelimeleri: Alkol Kokuları dezenfekte, Balık Kokuları dezenfekte, Benzin Kokuları dezenfekte, Benzin Kokusu dezenfekte, Et Tavuk Balık Kokuları dezenfekte, Halı Kokuları dezenfekte, Hastane Kokuları dezenfekte, Hayvan Kokuları dezenfekte, Hayvan Kokusu dezenfekte, Karbon Monoksit Kokuları dezenfekte, Koku Oluşturan Yiyecekler Kömür Kokuları dezenfekte, Küf Kokuları dezenfekte, Lağım Kokuları dezenfekte, Leş Kokuları dezenfekte, Medikal Kokuları dezenfekte, Nem Küf Kokusu dezenfekte, Propan Gazı Kokuları dezenfekte, Sarımsak Kokuları dezenfekte, Sigara Kokuları dezenfekte, Sigara Kokusu dezenfekte, Sigara isi dezenfekte, Soğan Kokuları dezenfekte, Su Kokuları dezenfekte, Yangın Kokuları dezenfekte, Yanık Yemek Kokuları dezenfekte, Yağ Kokuları dezenfekte, Yemek Kokuları dezenfekte, Yemek Kokusu dezenfekte, Çöplük Kokuları dezenfekte,  Anahtarlık bölümü dezenfekte, Bardak koyma yerleri dezenfekte, Direksiyon simidi dezenfekte, Klima dezenfekte, klima düğmeleri dezenfekte, döşeme dezenfekte, kapı içleri dezenfekte, koltuk ayarlayıcıları dezenfekte, koltuk dezenfekte, müzik sistemi düğmeleri dezenfekte, pencere açma kapama aksanları dezenfekte, silecek sapları dezenfekte, sinyal verme kolları dezenfekte, taban dezenfekte, tavan dezenfekte, vites topuzu İç ve dış kapı kolları.