09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

VİLLA & BAHÇE İLAÇLAMA

Villa & Bahçe İlaçlama

Mahiyeti: Villa & Bahçe İlaçlama

Fiyat: Villa & Bahçe İlaçlama Uygun Fiyat

Villa & Bahçeler gibi Toplu Yaşam Alanlarının düzenli olarak Uzman Ziraat Mühendisleri tarafından Belirlenen aralıklar ile ilaçlanması bu alanlar içerisinde yaşayan bireylerin steril sağlıklı bir ortamda yaşamlarını idame edebilmeleri bakımından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Villa & Bahçeler  ilaçlama yapılmadan önce uygulama yapılacak alanlar keşif personelleri tarafından incelenmeli yapılacak olan ön fizibilite çalışmaları sonrasında en uygun olan yöntemler tercih edilmelidir.Neden İlaçlama Şirketi Çağırmalı?

Haşerelerle mücadele profesyonelce yapılmalıdır

Yapılması Gereken:

* İlaçlanacak parazit veya canlı belirlenir,

* Parazit veya Canlı'ya etkili olacak ilaç temin edilir,

* Hangi yöntemin seçileceği belirlenir ve uygulamaya geçilir.

Şu üç madde ile kesin çözüm üretilir;

1-) Doğru ilaç

2-) Doğru uygulama

3-) Uygulamada süreklilik

haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Biz doğru ilaç ve doğru uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz. Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet

Eğer eczaneden aldığınız ilaçlar ile bu işi çözeceğinizi düşünüyorsanız dikkat etmelisiniz.

Uzmanlık alanınız değil ise Her işi Ehline Bırakınız.

Sanıldığı üzere ilaçlama şirketleri yüksek meblağ içeren ilaçlama ücreti talep etmezler.

Telefon edin Whatsapp'tan mesaj bırakın. Size dönüş yapıp Sizi GEREKSİZ yere başınızı ağrıtan, Vaktinizi Boşa harcayıp, Gereksiz yere Para harcamanıza engel olan işlerden kurtaralım.

 

Telefon ile Whatsapp ve SMS ile çağırın Gelelim, Çözelim RAHAT EDİN.

İlaçlama için Bize Ulaşabilirsiniz

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com

Bu sayede ilaçlama işleminden alınacak olan verim en üst seviyeye çıkartılabilmektedir. Çünkü bu tür geniş toplu yaşam alanların ilaçlaması ciddi bir mühendislik bilgisi de gerektirmektedir.

Profesyonel olarak yapılmayan amatör site ilaçlama ya da bina ilaçlama neticesinde maalesef sorunlarınoz daha da kronikleşmekte ve de maliyetlerde artış gözlenmektedir.

Villa & Bahçelerde hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pireler, tahtakurusuları, fareler, sıçanlar çok sıklıkla görülmekte bu hayvanlar kendilerine yaşam alanları kurmaktadırlar.

Bodrumlarda, çatılarda, merdiven boşlukları ve havalandırmalar en çok ortaya çıktıkları ve üredikleri yerlerdir.

Doğal olarak bu canlıların bina ve sitedeki bu ortamlardan dairelerin içerisine girmeleri çok kolay olabilmektedir.

Bu yüzden villa ve bahçelerinize periyodik ilaçlama yaptırmanızı öneririz.

Ayrıca site içerisindeki konutların ihtiyacına, sağlığınıza ve çevrenize uygun ilaçların belirlenmesi ve doğru ekipmanların kullanılması hayati önem taşımaktadır.

Haşere ve böcek sorunlarının aşırı derecede baş gösterdiği yerlerden birisi olan bahçelerde genelde hamam böceği ve fareler yönünden büyük sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sayılan haşereler hastalıkları yayarak ciddi tehlikeler oluşturmakta ve bu durumda da onlarla mücadele şart olmaktadır.

Villa & Bahçelerde bir çok çeşit haşereye rastlanmaktadır.

Bunlar; hamam böcekleri, tahta kurusu, kalorifer böcekleri, bitler, pireler, fareler, sıçanlar, sinekler görülmekte ve yuvalanma yapmaktadırlar. Yuvalanma yaptıklar ve üreme yaptıkları alanların iyi tespit edilip buna göre önlemlerin alınması gerekmektedir.

VİLLA & BAHÇE İŞLEMLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Sağlık Bakanlığı çalışma izni ve ruhsatlarının firma tarafından alınmış olunması.

Biyolog eşliğinde hizmet sağlanması.

Saha personeli mutlak bir ziraat mühendisi tarafından yönlendirilmesi.

Mutlak suretle her daim ulaşılabilir bir firma olması.

Profosyonel saha arkadaşları tarafından hizmet sunulması.

Villa & Bahçe ilaçlamalarında ekibimiz gelip tüm alanın fizibilitesini çıkarır, keşif yapar ve ön çalışmasını hazırlar. Bunun amacı haşere, kemirgen üremesi olabilecek tüm noktaların belirlenmesi ve buna göre bir yol haritasını oluşturmaktır.

Geniş alanlarda titiz bir çalışma olmadığı sürece problem çözülmez. Yaptığımız çalışma ilaçlamadan öte bir mühendislik çalışmasıdır. Kontrolsüzce veya bilinçsizce yapılan ilaçlamalarda malesef sorunlar çözülmekle kalmaz, sürekli para ve zaman harcarsınız. Bu nedenle ilaçlama hizmeti aldığınız firmanın bu konuda yeterli seviyede olması gerekir.

 

Arama Kelimeleri: villa-bahçe böcek dezenfekte, villa-bahçe böcek ilaçlama, villa-bahçe fare dezenfekte, villa-bahçe fare ilaçlama, villa-bahçe hamam böceği dezenfekte, villa-bahçe hamam böceği ilaçlama, villa-bahçe haşere dezenfekte, villa-bahçe haşere ilaçlama, villa-bahçe ilaçlama, villa-bahçe kalorifer böceği dezenfekte, villa-bahçe kalorifer böceği ilaçlama, villa-bahçe sıçan dezenfekte, villa-bahçe sıçan ilaçlama, villa-bahçe tahta kurusu dezenfekte, villa-bahçe tahta kurusu ilaçlama, villa-bahçe böcek dezenfekte, villa-bahçe böcek ilaçlama, villa-bahçe fare dezenfekte, villa-bahçe fare ilaçlama, villa-bahçe hamam böceği dezenfekte, villa-bahçe hamam böceği ilaçlama, villa-bahçe haşere dezenfekte, villa-bahçe haşere ilaçlama, villa-bahçe ilaçlama, villa-bahçe kalorifer böceği dezenfekte, villa-bahçe kalorifer böceği ilaçlama, villa-bahçe sıçan dezenfekte, villa-bahçe sıçan ilaçlama, villa-bahçe tahta kurusu dezenfekte, villa-bahçe tahta kurusu ilaçlama, villa-bahçe böcek dezenfekte, villa-bahçe böcek ilaçlama, villa-bahçe fare dezenfekte, villa-bahçe fare ilaçlama, villa-bahçe hamam böceği dezenfekte, villa-bahçe hamam böceği ilaçlama, villa-bahçe haşere dezenfekte, villa-bahçe haşere ilaçlama, villa-bahçe ilaçlama, villa-bahçe kalorifer böceği dezenfekte, villa-bahçe kalorifer böceği ilaçlama, villa-bahçe sıçan dezenfekte, villa-bahçe sıçan ilaçlama, villa-bahçe tahta kurusu dezenfekte, villa-bahçe tahta kurusu ilaçlama, villa-bahçe böcek dezenfekte, villa-bahçe böcek ilaçlama, villa-bahçe fare dezenfekte, villa-bahçe fare ilaçlama, plaza hamam böceği dezenfekte, villa-bahçe hamam böceği ilaçlama, villa-bahçe haşere dezenfekte, villa-bahçe haşere ilaçlama, villa-bahçe ilaçlama, villa-bahçe kalorifer böceği dezenfekte, villa-bahçe kalorifer böceği ilaçlama, villa-bahçe sıçan dezenfekte, villa-bahçe sıçan ilaçlama, villa-bahçe tahta kurusu dezenfekte, villa-bahçe tahta kurusu ilaçlama, villa-bahçe böcek dezenfekte, villa-bahçe böcek ilaçlama, villa-bahçe fare dezenfekte, villa-bahçe fare ilaçlama, villa-bahçe hamam böcekleri ilaçlama, villa-bahçe hamam böceği dezenfekte, villa-bahçe haşere dezenfekte, villa-bahçe haşere ilaçlama, villa-bahçe ilaçlama, villa-bahçe kalorifer böceği dezenfekte, villa-bahçe kalorifer böceği ilaçlama, villa-bahçe sıçan dezenfekte, villa-bahçe sıçan ilaçlama, villa-bahçe tahta kurusu dezenfekte, villa-bahçe tahta kurusu ilaçlama, su deposu ilaçlama, su deposu temizliği çatı faresi ilaçlama, çatı sıçanı ilaçlama, çatı sıçanı, şirketi, firması, fiyatı.