09:00 - 19:00

Pzt - Cmt

   
   

(0 543) 229 91 28

      

info@acerilaclama.com

   

FABRİKA DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ

Toplu Çalışma Alanlarımız Ne Kadar Hijyenik ?

Günümüzde tüm toplu çalışma alanları bizler için risk teşkil etmektedir. Çok fazla kişinin bir arada ortak bir alanda çalışması taşıdıkları tüm bakteri , mikrop ve virüsleri ortama veya diğer çalışma arkadaşlarına bulaştırabilcekleri anlamına gelmektedir. Bu yüzden çalışma alanlarımızda ki tüm ortam ve yüzeyler mümkün mertebe maksimum seviyede hijyenik olmalıdır.

Fabrika gibi büyük alanlar da zor , tehlikeli ve ağır çalışma koşullarında mesai harcayan çalışanlarınızın sağlığı için sizlerin yanınızdayız. Daha öncesinde bir çok farklı alanda hizmet veren fabrikada dezenfeksiyon uygulamamız bulunuyor. Bu tarz yerlerde İş Güvenliği kapsamında uygun önlemleri alarak titizlikle dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirmekeyiz.

Nano Hijyen'in Gümüş İyon Teknolojisi ile ULV cihazları ile ortam dezenfeksiyonu yapılması ile bütün yüzeylerde barınan zararlı organizmalar yok edilir. Sizlere daha sağlıklı ve hijyenik bir çalışma ortamı sunulur. Uygulamamızdan ortalama 15-20 dakika sonra dezenfekte ettiğimiz alanı yeniden kullanarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. İş yerinizde bulunan elektronik hiç bir cihaza zarar verilmez. Uygulamadan sonra ek bir temizlik veya havalandırma işlemi yapmanıza gerek kalmaz. ULV cihazları ile yapılan bir işlem olduğu için dezenfektanlarımız bütün yüzeyler ile temas eder.

Fabrika Dezenfeksiyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulama Öncesi Keşif

Dezenfekte yapılacak fabrika alanın öncesinde keşif için ziyaret edilmesi oldukça önemlidir. Normal yaşam alanlarında metrekare bazında bir işlemin tamamlanma süresi alanın büyüklüğüne göre keşif ihtiyacı olmadan da tespit edilebilir. Ancak fabrika tarzı ortamlarda tavan yüksekliğinin değişken olması, rafların sayısı ve yüksekliği, çalışılacak alanın karmaşıklığı ve zorluğu, fabrikada bulunana makineler ve elektronik aksamın tespiti gibi birçok farklı koşul devreye gireceği için yerinde keşif şarttır. Aynı zamanda fabrikanın işleyişini etkilemeden vardiya araları veya gece çalışılmayan saatlerde dezenfekte yapılacak bir şekilde program yapılması gerekmektedir. Diğer türlü varsayımsal olarak x metrekare alanı şu kadar zamanda bu kadar ücrete yaparız demek her zaman müşteriyi üzecek sonuçlara yol açmaktadır. Nano Hijyen olarak fabrika dezenfekte işlemlerinde ücretsiz keşif hizmetimiz bulunmaktadır.

ISG Konusunda Eğitimli Dezenfekte Personeli

Fabrika gibi üretimin olduğu yerler iş sağlığı ve güvenliği açısından riskli yerlerdir. Bu tarz alanlarda normal çalışan personeller gibi dezenfeksiyon işlemine gelecek personelinde ISG eğitimlerini almış ve benzer alanlarda çalışma tecrübesine sahip olması gerekmektedir. Bizler ekibimizde bulunan tüm personellerimize gerekli ISG eğitimlerini düzenli olarak yenileyerek vermekteyiz. Normal kişisel hijyen koruyucu ekipmanlarının yanı sıra siperlikli baret ve toz-çapak gözlükleri gibi ortam koşullarına uygun gerekli bireysel güvenlik tedbirlerini de almaktayız.

Dezenfekte Konusunda Tecrübeli Firma                                            

Fabrikaların içerisinde normal ofis veya ev ortamlarından farklı olmak üzere çok fazla sayıda elektronik alet, iş makineleri, elektrik aksamları gibi sıvı ile temasında zarar görebilecek alet ve eşya bulunmaktadır. Bu alanlarda uygulama tecrübesi olmayan bir uygulamacı yapacağı fazla ıslatma ve yanlış uygulama ile bu cihazlara kalıcı zarar verebilir ve ciddi maddi kayıplara yol açabilir. Şuana kadar kendi bünyemizde hizmet verdiğimiz fabrikaların hiçbirinde böyle bir zarara sebebiyet vermedik. Bu konuda oldukça hassas ve özenli davranmaktayız.

Ekipman ve Malzeme

Fabrika dezenfeksiyon işlemine özel olmamak ile birlikte hiçbir dezenfeksiyon firması hizmete gittiği bir işletmeden uygulama yapması için kendi eksik malzemelerinin talebinde bulunmamalıdır. Fabrika dezenfekte işlemi esnasında gerekli olabilecek tüm malzemeleri yedekleri ile her zaman yanımızda bulundurmaktayız. Dezenfeksiyon esnasında kullanılan cihazlar bozulabilir, uzatma kabloları patlama yapabilir. Bunların hepsine karşı hazırlıklı olup söz verilen sürede uygulamayı tamamlamak için tüm gerekli önlemleri en başından almaktayız.

Doğru Makine ile Doğru Yere Uygulama

Fabrika dezenfeksiyonu işlemlerinde uygulama yapılacak yere göre ULV cihazı veya pülverizatör ile dezenfekte yapmaktayız. Bazen sadece tek tip cihaz veya iki cihazında gerekli olduğu alanlarda olabilir. Fabrikanın hangi alanına hangi cihazlar ile daha iyi ve sağlıklı bir uygulama yapılacağı keşif esnasında tespit edilmektedir. Buna göre belirlenen cihazlar ile en etkili uygulama yapılmaktadır.

 

Özellikle son dönemde dünyamızı etkisi altına alan COVİD – 19 virüsü ile mücadele, tüm dünyada herkesin birincil önceliği haline gelmiştir. Bu doğrultuda Extra Group çevre sağlığı hizmetleri olarak, Tüm Çözüm ortaklarımıza en doğru ve yenilikçi hizmeti sunmak adına Nano Gümüş İyon Teknolojili Dezenfekte Hizmeti sunuyoruz.
Hizmet kalitesini arttırmak ve gerçek korumayı sağlayabilmek adına temizlik ekibimizle ile güncellediğimiz

Nano Hijyen ekibimiz sayesinde, ihtiyacınız olan en iyi korumayı ve gerçek virüs temizliğini sağlıyoruz.

Bu yeni nesil Dezenfekte Hizmeti, bilinen dezenfekte yöntemleri gibi anlık bir koruma sağlamaz.

Kanıtlanmış olarak 12 hafta etki süresi mevcuttur.

Günümüz sorunlarına karşı dünyada geliştirilen en uzun ömürlü koruma sistemi olan Nano gümüş iyon teknolojisinde ağır kimyasallar bulunmaz. Bu sayede İnsan ve evcil hayvan sağlığı adına hiç bir yan etkisi bulunmadığı klinik testlerce kanıtlanmış bir hizmet şeklidir. Nano hijyen ekibimizin sağlamış olduğu Nano gümüş iyon teknolojisi Dezenfekte hizmeti,

Gerek etki süresi, gerekse Sağlık adına oluşabilecek yan etki ihtimallerinin en az seviyede olması sebebiyle; kurumsal alanda  dünya genelinde  en çok tercih edilen ve en yenilikçi Dezenfeksiyon Hizmetidir.

Sanılanın aksine bilinen çoğu dezenfekte sistemi virüsler üzerinde etkili değildir. Sıradan kimyasallar yağ dokusu kaplamalı virüsler üzerinde öldürücü etkiye sahip değilken, Nano gümüş iyon teknolojili Dezenfekte hizmeti COVİD – 19 dahil olmak üzere HIV (AIDS) , HEPATIT , EBOLA, SARS gibi tüm bulaşıcı virüsler üzerinde öldürücü etkisi olduğu klinik testlerce kanıtlanmış bir hizmettir.

AÇER İLAÇLAMA olarak Uzun yıllardır ulusal ve uluslararası tüm kurumsal müşterilerimize Haşere Kontrol, Dezenfekte, Fumigasyon, Peyzaj & Bitki bakımı ve Profesyonel Temizlik ekibi gibi alanlarda periyodik hizmetler sunuyoruz. 

Yeni nesil teknikler ile tüm hizmet alanlarında en yüksek teknolojisiyle, en yenilikçi yöntemleri kullanıyoruz.
Aldığımız tüm zorlu akreditasyonlar, kalite belgeleri ve iyi referanslar bu ilkemizin ispatı niteliğindedir. 

Yapılan her işlemden sonra bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize Hijyen Sertifikası takdim ediyoruz. Bu sayede işletmenizde yaşanması muhtemel yasal tüm sorumlulukları ortadan kaldırıyoruz.

Nano Gümüş İyon Teknolojisi ve Dezenfeksiyon için Bize Ulaşabilirsiniz

* İş Telefonu : 0 (262) 331 10 12

* GSM : 0 (543) 229 91 28

* GSM 2 : 0 (541) 471  41 05

* Whatsapp : 0 (543) 229 91 28

* Mail : info@acerilaclama.com

* Mail 2 : acerilaclama@gmail.com